0 Kč

Proč si vybrat Bebob2

O značce Bebob2

Přes více než 20 let představuje německá značka Bebob špičkové příslušenství pro kamery. Jejich továrna na baterie, kterou v roce 1995 založil Pierre Boudard, je dnes jedním z nejznámějších výrobců v oboru filmových technologií. Baterie i nabíječky značky Bebob se dnes používají ve filmových a televizních studiích po celém světě. Výrobní proces vždy splňuje nejvyšší standardy kvality, ať už ve vlastní továrně nebo u vybraných dodavatelů v Mnichově.

Předností Bebob je také kvalitně vyškolený a zkušený tým zaměstnanců, dále spolehlivost dodavatelů a poskytovatelů služeb. Díky nově jmenovanému výkonnému řediteli Michaelu Erkelenzovi, byl Bebob od roku 2020 reorganizován. S dlouholetými zkušenostmi jsou schopni vyrábět inovativní příslušenství pro fotoaparáty v nejvyšší kvalitě. Nejznámější společnosti televizního vysílání a půjčovny filmových technologií po celém světě důvěřují jejich příslušenství.

Odolné baterie

Baterie Bebob jsou navrženy tak, aby byly odolné a vydržely pád z 1,5 m. Pokud by se měly případně poškodit, modulární koncepce umožňuje výměnu jakékoli mechanické části.

Vyměnitelné články

Baterie Bebob nejsou jednorázové, ale odolné baterie. Pokud po letech používání kapacita nestačí, lze baterie u našeho výrobce obnovit. 

Twist D-Tap

Pouze baterie Bebob poskytují jedinečný Bebob Twist-D-Tap. Tato voděodolná zásuvka umožňuje připojit konektor D-Tap k baterii s volným výběrem kabelu, který se táhne zleva nebo zprava.

CINE V-Mount

Díky samostatně vyvinutému rozhraní V-Mount CINE a odpovídající desce kamery CINE-VMM-HL, můžete z baterie odebírat nepřetržitý proud 20 A, aniž byste poškodili kontakty nebo články.

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.