0 Kč

ARRI Clamp adaptér pro LMB 6x6 - 165 mm

ARRI Clamp adaptér pro LMB 6x6 - 165 mm

The ARRI LMB 6x6 Clamp Adapter 165mm enables you to clamp the lightweight LMB 6x6 or LMB-6 matte box to a lens with a 165mm front diameter.

Více o produktu

6 490  5 363,64  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

This adapter has a split clamp design, enabling it to fit on your lens without requiring support rods.

This 165mm adapter also works with ARRI standard R1 rings when either the LMB 15mm or 19mm Studio Rod Adapter is attached to its bottom.

Compatibility

• ARRI LMB 6x6 matte box
• ARRI LMB-6 matte box

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.