ARRI čtečka karet Angelbird CFast 2.0 (USB-C)

USB-C
Až 10 Gb/s
Pro CFast 2.0
Katalogové číslo: K2.0024245 Kategorie: , ,

ARRI čtečka karet Angelbird CFast 2.0 (USB-C)

USB-C
Až 10 Gb/s
Pro CFast 2.0

Čtečka paměťových karet Angelbird CFast 2.0 od ARRI, navržená pro přenos souborů neomezenou rychlostí, rychle zpracuje vaše záznamy z jediné karty CFast 2.0.

Více o produktu

2 790  2 305,79  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Tato čtečka je kompatibilní se systémy Windows, Mac a Linux pomocí portu USB Type-C a využívá standard 10 Gb/s USB 3.1 Gen 2. Jeho zapuštěné rozhraní Solid Connect II chrání před náhodným odpojením a omezuje opotřebení. Mezi další funkce patří fyzický přepínač ochrany proti zápisu a modulární design, který lze bez problémů kombinovat s ostatními modely čteček karet Angelbird. Pro systémy, které nepodporují USB 3.1 Gen 2, je tato čtečka zpětně kompatibilní s jinými standardy USB a protože port USB Type-C sdílí stejné rozhraní jako Thunderbolt 3, lze ji přímo připojit k portu Thunderbolt 3. Napájení sběrnice umožňuje čtečce karet Angelbird CFast 2.0 přijímat napájení přímo z hostitelského portu USB nebo Thunderbolt vašeho systému, bez potřeby dalších kabelů nebo napájecích zdrojů. Ke čtečce je přibalen jak 19,7" kabel USB Type-C na Type-C, tak adaptér USB Type-C na Type-A.

Další informace

O značce (plugin BRANDS)

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.