ARRI jednomotorový ovladač SMC-1

ARRI jednomotorový ovladač SMC-1

The compact ARRI SMC-1 Single Motor Controller from ARRI is used to remotely control a single focus, iris, or zoom axis.

Více o produktu

68 490  56 603,31  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

This controller is compatible with WCU-4, SXU-1, Master Grip, and ARRI zoom controls. The SMC-1 controller works with any ARRI or third-party pro camera, and with CLM-3/4/5 lens motors.

The SMC-1 motor controller features a 1.2" LCD display, and a micro-SD card slot used when updating the controller's firmware.

Features

Controls a single CLM-3/4/5 lens motor for focus, iris, or zoom control
Works with ARRI and third-party cameras
Compatible with WCU-4, SXU-1, Master Grips, and the ZMU-3A and WZE-3 zoom controls
Compact, lightweight design with 3/8"-16 mounting thread

Další informace

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.