0 Kč

ARRI Matte Box LMB 4x5 - základní modul

ARRI Matte Box LMB 4x5 - základní modul

The LMB 4x5 Basic Module from ARRI is the starting point for the modular LMB 4x5 lightweight matte box, a configurable filtration and flare suppression system for professional filmmaking setups.

Více o produktu

30 890  25 528,93  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

The module consists of an LMB 4x5 back plate with filter guides, a sunshade, a pair of 4 x 5.56" filter frames, a pair of flag holders, a tray catcher, and a mask. By means of separately available clamp adapters, the module can be matched to various lens diameters. The module can be extended by adding other LMB 4x5 parts.

Additional information

Značka

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.