0 Kč

ARRI placovka Unit Bag Large II

Objem 70 l
Voděodolné
Robustní
SKU: K2.0017198 Categories: , ,

ARRI placovka Unit Bag Large II

Objem 70 l
Voděodolné
Robustní

Uspořádejte a přenášejte své kamerové vybavení a příslušenství pomocí Unit Bag Large II od ARRI.

Více o produktu

9 090  7 512,40  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Ostatní velikosti
Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

S odolným vodotěsným vnějším povrchem a plně polstrovaným vnitřkem poskytuje Unit Bag II dostatečnou ochranu před nástrahami života na scéně. Součástí tašky je taška na dokumenty na zip, která poskytuje další úložný prostor pro dokumenty nebo tablet a připevňuje se k horní části víka tašky pomocí pásků na suchý zip. Taška je dodávána s kapsami na příslušenství, které lze připevnit uvnitř tašky nebo na víko, když je taška na dokumenty odstraněna. Součástí jsou také dva ramenní popruhy, dva dlouhé přepážky, tři krátké přepážky, dvě šňůrky, dva štítky na zavazadla a pláštěnka.

Produktové video

Additional information

Váha

5,5 kg

Rozměry

670 x 300 x 365 mm

Objem

70 l

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.