0 Kč

ARRI prodloužení rukojeti - dlouhé

Katalogové číslo: K2.47863.0 Kategorie: , ,

ARRI prodloužení rukojeti - dlouhé

The ARRI Long Handgrip Extension fits between an ARRI handgrip and a rosette-based camera, bridgeplate, or other support component.

Více o produktu

8 190  6 768,60  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

This longer version of two available flat extensions adds over 7" of length to the handgrip. Standard ARRI rosettes at both ends enable each operator to set the angles of the handgrip and the extension as they prefer.

The rosettes' design ensures stability, and the extension fastens with an integrated thumb-lever. The ARRI Long Handgrip Extension can also be used to mount rosette-based camera accessories.

Features

Compatible with ARRI standard rosettes
Extends handgrip over 7", and provides 360° of rotation

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.