0 Kč

ARRI rukojeť CCH-1

ARRI rukojeť CCH-1

The ARRI CCH-1 Center Camera Handle is a sturdy carrying handle featuring multiple 3/8"-16 threaded holes for attaching accessories.

Více o produktu

10 390  8 586,78  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Designed for use with select ALEXA cameras (listed below), it attaches to the top of the camera via three screws.

Note:

The CCH-1 handle may be used with the BAT-G battery adapter attached, but it will not work with the BAT-V battery adapter, nor when any on-board battery is mounted to the top of the camera.

Compatible ARRI Cameras

ALEXA, ALEXA Plus, ALEXA Plus 4:3
ALEXA M body
ALEXA Studio
ALEXA XT, ALEXA XT M body, ALEXA XT Plus, ALEXA XT Studio
ALEXA SXT EV, ALEXA SXT Plus, ALEXA SXT Studio

Additional information

Značka

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.