0 Kč

ARRI rukojeť CCH-4

ARRI rukojeť CCH-4

The Camera Center Handle CCH-4 from ARRI is a sturdy, completely closed camera handle.

Více o produktu

7 290  6 024,79  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Compatible with most ARRI top plates for both ARRI and third-party cameras, the CCH-4 features multiple 1/4"-20, M4, and anti-twist 3/8"-16 accessory threads.

The versatile CCH-4 handle offers a choice of three positions for mounting on the ARRI Top Plate for the Sony VENICE. For optimal carrying balance, pair this handle with the separately available Sliding Adapter for the CCH-4.

Note:

The CCH-4 handle is not compatible with the ARRI PCA top plate for RED, Canon C300 Mk II, Sony a7, or the MAP-1 and MAP-2 for the ALEXA Mini.

Additional information

Značka

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.