0 Kč

ARRI rukojeť pro RED DSMC2

ARRI rukojeť pro RED DSMC2

Use the ARRI Top Handle for RED DSMC2 Base Expander to carry, and mount accessories to, any RED camera equipped with the DSMC2 expander module.

Více o produktu

8 890  7 347,11  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Components such as monitors, EVFs, wireless transmitters, mic holders, French flags, etc., can be attached to the handle two ways. Mount them to rods (not included) using the integrated 15mm LWS rod console, or to any of the multiple 3/8"-16 accessory mounts on this handle.

Features

Sturdy carrying handle attaches to the RED DSMC2 base expander module
Integrated support for a pair of 15mm LWS support rods
Multiple 3/8"-16 threaded accessory-mounting points
Use to mount components like an EVF, wireless video transmitter, mic holder, on-board monitor, or flag

Additional information

Značka

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.