0 Kč

ARRI rukojeť s vypínačem RS-3 pin

Katalogové číslo: K2.47862.0 Kategorie: , ,

ARRI rukojeť s vypínačem RS-3 pin

The ARRI Handgrip with On/Off Switch RS 3-Pin features a run/stop button function for triggering your ARRI ALEXA or AMIRA camera.

Více o produktu

13 390  11 066,12  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Use this grip to easily start/stop your camera with one hand; no need to hunt for a button with your left hand while balancing the camera on your right shoulder. The handgrip is also compatible with select third-party cameras with 3-pin run/stop connectors.

Designed with a contoured rubber grip and a standard ARRI rosette connection, this ARRI handgrip can be rotated 360° and fastens via its integrated thumb-lever.

Run/stop trigger for ARRI ALEXA, AMIRA, and select 3rd-part cameras
Standard 360° ARRI rosette connector
Contoured rubber handle for a comfortable grip
Thumb-lever fastener

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.