0 Kč

ARRI standardní rukojeť levá SGL-1

Katalogové číslo: K2.0016317 Kategorie: , ,

ARRI standardní rukojeť levá SGL-1

The ARRI Standard Grip Left SGL-1 is a lightweight, non-electronic handgrip.

Více o produktu

21 390  17 677,69  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

With basically the same ergonomic design as the ARRI Master Grips, the SGL-1 will comfortably complement a Master Grip Right Rocker or Wheel.

The SGL-1 incorporates a standard ARRI rosette for attaching to a handgrip extension, rod bridge support, or directly to the camera body.

Designed to complement an ARRI Master Wheel Right Rocker or Wheel
Standard 360° ARRI rosette connector
Thumb-lever fastener

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.