0 Kč

Astera LED světlo HydraPanel

Ochrana IP65
Bezdrátové DMX
CRI a TLCI 96
Katalogové číslo: FP6-SET-1 Kategorie: , ,

Astera LED světlo HydraPanel

Ochrana IP65
Bezdrátové DMX
CRI a TLCI 96

Flexibilní panel o výkonu 25W nesmí chybět na žádném place. Kvalitní bezdrátové připojení Vám usnadní práci. Flexibilnější než kdy předtím.

Více o produktu

9 990  8 256,20  bez DPH

Skladem

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Díky tvarování paprsku se šesti zahrnutými modifikátory světla a širokou škálou možností montáže je HydraPanel flexibilnější než jakýkoli jiný produkt ve své třídě. Celospektrální Titan LED Engine generuje působivý výkon 1300 lumenů při provozu na baterie po dobu 1:45 h. Vše zabaleno do pevného vodotěsného pouzdra o hmotnosti pouhých 600 g a délce 166 mm.

Modifikátory světla
S každou jednotkou HydraPanel je zahrnuto šest modifikátorů sestávajících z filtrů, zesilovače intezity, egg crates a držáku filtrů pro nastavení světla a získání požadovaného úhlu paprsku od 40° do 100°.

Možnosti montáže
Díky příslušenství FlexBase lze HydraPanel namontovat na stěny, stropy a stojany několika způsoby. Lze jej zavěsit a umístit pomocí magnetu na zadní straně na magnetické povrchy, kde splyne a vypadá jako standardní světlo s čistým, nenápadným vzhledem.

Bezdrátové a kabelové DMX
Navzdory své malé velikosti má HydraPanel vestavěný modul CRMX a nabízí možnost připojení k napájení a datům prostřednictvím Astera PowerBoxů.

Touch Slider
Kromě OLED obrazovky, ovládání nabídky a vyhrazených tlačítek pro nastavení barev a jasu je HydraPanel prvním světlem Astera, které obsahuje dotykový posuvník pro rychlé úpravy nastavení.

Produktové video

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

O značce

Astera je německá společnost, která se specializuje na výrobu světel. Od poloviny dvacátých let vyrábí Astera LED světla s dálkovým ovládáním a napájením z baterie. V roce 2007 společnost Astera přesunula svoji továrnu z Německa do Shenzhenu, světového centra LED technologií. Přejít na stránky výrobce

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.