0 Kč

Astera LED trubice AX1 PixelTube 103 cm

Bezdrátové ovládání
CRI až 88
Barevné spektrum RGB

Astera LED trubice AX1 PixelTube 103 cm

Bezdrátové ovládání
CRI až 88
Barevné spektrum RGB

Astera AX1 Wireless PixelTube je bezdrátová barevná LED trubice s integrovanou baterií, vhodná pro nejrůznější použití ve filmovém i zábavním průmyslu.

Více o produktu

12 490  10 322,31  bez DPH

Skladem

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

AX1 je vybavena 16 individuálně adresovatelnými LED zářiči v trubici o délce 103 cm, kterou můžete namontovat do sady, na stojan, zavěsit na mřížku nebo jen držet v holé ruce. AX1 má hodnocení CRI 88, což poskytuje dobré podání barev. Svítidlo lze použít k vytvoření měkkého a přímého světla na fotografovaný předmět, nebo ho lze použít jako zvýrazňující světlo nebo designový prvek. Svítidlo má pět různých režimů stmívací křivky. Výběr těchto režimů spolu s PWM stmíváním umožňuje natáčení videa bez blikání. PixelTube je vybavena integrovanou lithium-iontovou baterií, která se pomocí přiložené nabíječky nabije přibližně za 7 hodin a má výdrž 20 hodin. Lze ji ovládat na dálku pomocí dálkového ovládání, mobilní aplikace nebo bezdrátového DMX. Pokud je na svém místě gumová zástrčka zakrývající nabíjecí port, má PixelTube ochranu IP 65 a je tedy odolná proti stříkající vodě.

APP CONTROL

Objevte unikátní schopnosti nejvyspělejší profesionální aplikace pro bezdrátové svícení eventů a zábavních akcí a její vyjímečné funkce:

  • vytváření programů z barev a efektů
  • zaměření na jednotlivá světla nebo celé skupiny
  • odesílání DMX parametrů do vašich světel
  • nastavení, diagnostika, aktualizace a vymazání vašich lamp
  • a mnohem, mnohem víc...

FUNKCE MOBILNÍ APLIKACE

CHYTRÉ OVLÁDÁNÍ

Chytrý systém obousměrného řízení propojuje infračervené dálkové ovládání, bezdrátové DMX a ovládací aplikaci. Systém umožňuje rychle a pohodlně vytvořit, ovládat a monitorovat velké instalace pro eventy i filmové či televizní produkce.

Obsahuje: 1x LED trubice, 1x nabíječka, 1x stojan pro LED trubice, 2x držák LED trubic, 2x závěsné očko

Produktové video

Additional information

Výkon (W)

28

Značka

O značce (plugin BRANDS)

Astera
Astera

Astera je německá společnost, která se specializuje na výrobu světel. Od poloviny dvacátých let vyrábí Astera LED světla s dálkovým ovládáním a napájením z baterie. V roce 2007 společnost Astera přesunula svoji továrnu z Německa do Shenzhenu, světového centra LED technologií.

O značce

Astera je německá společnost, která se specializuje na výrobu světel. Od poloviny dvacátých let vyrábí Astera LED světla s dálkovým ovládáním a napájením z baterie. V roce 2007 společnost Astera přesunula svoji továrnu z Německa do Shenzhenu, světového centra LED technologií. Přejít na stránky výrobce

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.