0 Kč

Avenger C-Stand Kit 30 Black s odnímatelnou základnou

SKU: A2030DCBKIT Categories: , ,

Avenger C-Stand Kit 30 Black s odnímatelnou základnou

Tento stativ A2030DCBKIT v barvě černého chromu je vybaven 3-sekčním A2030DCB 40 '' 3 Section, 2 stoupacími základnami Turtle Base Chrome Black Steel C-Stand (s maximální výškou 3m), Black Grip Head D200B 2 1 / 2in a Black Grip Arm 40 '' D520B.

Více o produktu

8 290  6 851,24  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Avenger C-Stands jsou vybaveny zajištovacími úchyty, odolají nežádoucím vibracím a jsou chromované, aby se snížil potenciál oslnění nebo odrazů. Avenger C-Stands zvládnou práci i v těch nejnáročnějších podmínkách. Ve spojení s nepřekonatelnou Grip Head D200B a Grip Arm D520B, si tato sada Avenger bezchybně poradí s gobosy, všemi typy filmových světel a dalším příslušenstvím a to, ať už budete pracovat v terénu nebo ve fotografických studiích. Doporučené příslušenství: D600B Boom Chrome Black, E200, 297BBASE, 299BBASE.

O značce (plugin BRANDS)

Avenger
Avenger

Produkty Avenger byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníků fotografického a filmového trhu. Sortiment zahrnuje stojany, svorky, spojky, ovladače osvětlení a příslušenství, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné normy kvality a úrovně výkonu požadované filmovým průmyslem. Kvalita produktu je charakteristickým znakem Avengeru, který odolá extrémnímu použití, drsným atmosférickým podmínkám, velmi vysokému namáhání a velkému užitečnému zatížení.

O značce

Produkty značky Avenger byly navrženy tak, aby vyhovovaly zakázkovým potřebám fotografického a filmového trhu. Sortiment zahrnuje stojany, svorky, spojky, ovladače osvětlení a příslušenství, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné normy kvality a úrovně výkonu požadované filmovým průmyslem. Kvalita produktu je charakteristickým znakem Avengeru, který odolá extrémnímu použití, drsným atmosférickým podmínkám, velmi vysokému namáhání a velkému užitečnému zatížení.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.