0 Kč

Avenger Combo Stand 45

Avenger Combo Stand 45

Stativ Avenger A1045CS Chrome Steel Combo s polohovatelnou nohou.

Více o produktu

12 790  10 570,25  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Stativ si poradí se zatížením 40 kg ve výšce 4.5 m. Tento chromovo-ocelový stativ typu Combo disponuje vrchní paticí 28 mm (Junior Receiver) a vestavěným zatahovacím čepem 16 mm. Vestavěná polohovatelná noha umožňuje snadné nastavení na nerovném povrchu. Kromě toho mobilní sloupek, který je zajištěn 2 uzamykacími T-držáky, umožňuje spuštění sloupku tak, aby uživateli poskytl v případě potřeby vyšší stability 4. nohu. Díky integrovaným T-držákům nehrozí ztráta pák, i když jsou zcela odšroubované.

 

Stativ typu Chrome Steel Combo - 4 sekce, 3 Riser, maximální výška 4,5 m.

Konstrukce pro extra tuhost a snadný servis.

Combo / Univerzální vrchní uchycení 28 mm a zatahovací uchycení 6 mm.

Vestavěná vyrovnávací noha.

Zajišťovací uzamčení ergonomicky tvarované uzamykací kliky T.

 

Doporučené příslušenství: Sada kol A9000N, D400 4.5In. Jumbo Grip Head (Lollipop), E200 Adaptér, 087WBK Wind Brace Kit, D650 Junior Boom, G200-1 Sandbag

O značce (plugin BRANDS)

Avenger
Avenger

Produkty Avenger byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníků fotografického a filmového trhu. Sortiment zahrnuje stojany, svorky, spojky, ovladače osvětlení a příslušenství, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné normy kvality a úrovně výkonu požadované filmovým průmyslem. Kvalita produktu je charakteristickým znakem Avengeru, který odolá extrémnímu použití, drsným atmosférickým podmínkám, velmi vysokému namáhání a velkému užitečnému zatížení.

O značce

Produkty značky Avenger byly navrženy tak, aby vyhovovaly zakázkovým potřebám fotografického a filmového trhu. Sortiment zahrnuje stojany, svorky, spojky, ovladače osvětlení a příslušenství, které jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné normy kvality a úrovně výkonu požadované filmovým průmyslem. Kvalita produktu je charakteristickým znakem Avengeru, který odolá extrémnímu použití, drsným atmosférickým podmínkám, velmi vysokému namáhání a velkému užitečnému zatížení.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.