0 Kč

Bebob baterie CUBE 1200

Katalogové číslo: CUBE 1200 Kategorie: , ,

Bebob baterie CUBE 1200

Baterie CUBE 1200 od výrobce Bebob o kapacitě 1176Wh.

Více o produktu

100 990  83 462,81  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

USB PORT

Baterie Bebob nabízejí USB port (5 V) pro připojení jakéhokoli zařízení napájeného z USB. Můžete tak nabíjet například svůj mobilní telefon nebo tablet.

TWIST D-TAP

Baterie Bebob poskytují jedinečný Bebob Twist D-Tap. Tato voděodolná zásuvka umožňuje připojit konektor D-Tap k baterii s volným výběrem kabelu, který se táhne zleva nebo zprava.

 

STAVOVÝ ALARM

Baterie jsou vybaveny stavovým alarmem. Když baterie stárne a její celková kapacita přesáhne 70% (baterie CINE 80%), výstražný indikátor LED se rozsvítí žlutě, pod 50% (baterie CINE 60%) červeně. Tímto způsobem vždy víte o kapacitě svých baterií a můžete rozhodnout o jejich opětovné instalaci.

OBNOVA BATERIE

Baterie Bebob nejsou jednorázové, ale odolné baterie. Pokud po letech používání kapacita nestačí, lze baterie u našeho výrobce snadno znovu obnovít.

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

Bebob
Bebob

O značce

Již více než 20 let vyrábí značka Bebob kvalitní kamerové příslušenství. Společnost byla založena v roce 1995 a postuoně se rozvinula v jednoho z nejznámějších výrobců v oblasti filmových technologií. Ve filmových a televizních studiích po celém světě se dnes používají desítky tisíc baterií a nabíječek značky Bebob. Výroba probíhá podle nejvyšších standardů kvality, částečně ve vlastní dílně Bebob, částečně u vybraných dodavatelů v Německu.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.