0 Kč

CARTONI kamerový jeřáb JIBO

Nosnost 20 kg
Hliníková konstrukce
Délka 122 - 172 cm

CARTONI kamerový jeřáb JIBO

Nosnost 20 kg
Hliníková konstrukce
Délka 122 - 172 cm

Nový přenosný 3-dílný CARTONI JIBO je navržen tak, aby byl jedním z nejuniverzálnějších lehkých Jibů, který unese až 20 kg a vejde se do praktického pouzdra.

Více o produktu
Cena obsahuje pouze rameno!

68 790  56 851,24  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Jedinečná inovativní vlastnost třech částí se snadnou montáží poskytuje rychlou a snadnou provozní flexibilitu a lze je sestavit nebo rozložit za méně než 3 minuty. JIBO přidává výhodu diagonálního sledování a elevace k tradičnímu pohybu otáčení a naklánění standardní fluidní hlavy. Tento nový lehký Jib váží pouze 15 kg a lze jej složit na 1.20 metrů na délku a umožňuje natáčet od absolutní úrovně země do 2 metrů na výšku s maximálním vysunutím 172 cm.

Zadní část ramene, která drží protizávaží, je výsuvná pro zajištění přesného vyvážení kamery  (typická sada protizávaží je 25 kg pogumovaných posilovacích závaží). Přední teleskopické rameno umožňuje pracovat v široké škále poloh nebo požadavků na natáčení, Fluidní hlava kamery může být umístěna v několika různých polohách, jako je zavěšení, na stranu atd. Příslušenství T-bar je k dispozici pro nastavení dálkového ovládání a umožňuje nainstalovat ovládací prvky pro kameru a zoom. JIBO se propojuje s jakýmkoliv 100 mm stativem a pro těžší sestavy je k dispozici adaptér Mitchell. Další unikátní funkcí je horizontální zámek pro bezpečnější nastavení. Standardní konfigurace JIBO obsahuje 100 mm nástavec na hlavici mísy s více orientací, zleva doprava a na/pod a 2 vodováhy.

Produktové video

Additional information

Nosnost (kg)

20

Minimální délka (cm)

122

Maximální délka (cm)

172

Materiál

hliník

Hmotnost

15 kg

Základna

100 mm

Velikost hlavy

100 mm

Protizávaží

20 kg

O značce (plugin BRANDS)

O značce

Od roku 1935 CARTONI navrhuje, vyrábí a prodává špičkové profesionální příslušenství pro filmový a televizní průmysl. CARTONI je mezinárodně uznávaná přední značka vybavení, která se pyšní svými inženýrskými schopnostmi, inovativní a špičkovou technologií.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.