Creamsource přepravní kufr pro SpaceX

Katalogové číslo: CSX-HARDCASE Kategorie: ,

Creamsource přepravní kufr pro SpaceX

The SpaceX hard case is a custom case that houses the SpaceX safely and securely for transportation.

Více o produktu

17 390  14 371,90  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

This case also houses the Yoke and intensifier set without having to de-rig the Yoke. This case is also stackable for transporting multiple SpaceX Kits.

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

Creamsource
Creamsource

Od samého začátku se Creamsource zaměřují na navrhování takových zařízení, které vyřeší problémy filmového a televizního průmyslu, ale budou také reagovat na progresivní vývoj tohoto odvětví. Jinými slovy, vývoj zařízení, která dokáží více a budou lepší než ta zařízení, která již existují. Začali v roce 2004 a stále přichází s novými inovacemi. Stále pokračují v hledání nových řešení pro filmový a televizní průmysl a jejich schopnost rychlého vývoje spolu s náročnými standardy týkající se kvality výrobků je přivedly do kontaktu s některými z nejprogresivnějších filmových společností na světě.

O značce

Od samého začátku se Creamsource zaměřují na navrhování takových zařízení, které vyřeší problémy filmového a televizního průmyslu, ale budou také reagovat na progresivní vývoj tohoto odvětví. Jinými slovy, vývoj zařízení, která dokáží více a budou lepší než ta zařízení, která již existují. Začali v roce 2004 a stále přichází s novými inovacemi. Stále pokračují v hledání nových řešení pro filmový a televizní průmysl a jejich schopnost rychlého vývoje spolu s náročnými standardy týkající se kvality výrobků je přivedly do kontaktu s některými z nejprogresivnějších filmových společností na světě. Přejít na stránky výrobce

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.