0 Kč

Feelworld náhledový monitor F5 Pro 5,5"

Podpora 3D LUT
HDMI vstup
5,5" displej

Feelworld náhledový monitor F5 Pro 5,5"

Podpora 3D LUT
HDMI vstup
5,5" displej

Feelworld F5 PRO V2 5.5" je náhledový monitor s dotykovou obrazovkou a podporou 3D LUT. Navržen pro zjednodušení a vylepšení tvorby videa.

Více o produktu

4 790  3 958,68  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Dotyková obrazovka a profesionální kalibrace barev

Můžete snadno a intuitivně přibližovat a oddalovat záběr pomocí gesta prstů priblížením k sobě nebo rozevřením od sebe. F5 Pro poskytuje ostrý obraz s nativním vysokým rozlišením 1920 x 1080 a kalibrací barev REC-709, díky čemuž si vychutnáte ostřejší a bohatší barvy obrazu.

Snadná instalace externích zařízení

Na zadní stranu monitoru je přidáne externí bateriový kit Sony F970. Externí kit lze použít k instalaci externího zařízení, jako je bezdrátový vysílač, LED světlo, video konvertor a další příslušenství, které lze napájet pomocí baterie Sony F970, což výrazně šetří místo zabrané zařízením a snižuje hmotnost fotografického vybavení.

Přesná expozice a zaostření

Monitor nabízí množství užitečných funkcí, jako je Histogram, False Color, Focus Assist, Embedded Audio, Pixel to Pixel, Frame Guides, Nine Grid a další, které vám pomohou s přesnou expozicí a zaostřením. F5 Pro V2 umožňuje kdykoli interně načíst vlastní LUT (lze importovat až 32 uživatelských souborů), vzhledy nebo profily prostřednictvím USB-C rozhraní do USB slotu a okamžitě si mezi nimi můžete vybírat.

Široké možnosti kompatibility a flexibilní výkon

F5 Pro má 4K HDMI vstup a výstup, což mu umožňuje nejen zobrazovat živé signály, ale také je současně odesílat na jiné monitory. Se vstupem USB-C, bateriovou deskou F970, napájecím kitem a výstupem 8.4V DC zajišťuje flexibilní výběr napájecího zdroje.

Navržený pro každou situaci

F5 Pro váží pouhých 245 g. Přidali jsme 1/4-20" závity nahoře, dole a vpravo pro snadné upevnění klece, adaptéru a naklápěcího ramene. Na zadní straně monitoru je umístěna bateriová deska F970 a instalační/napájecí kit. Tento kit nabízí možnost instalovat a napájet externí zařízení, jako je bezdrátový vysílač, LED světlo a jiné příslušenství, které je vybaveno bateriovou deskou Sony F970. Feelworld F5 Pro je kompatibilní s většinou fotoaparátů a zařízení s podporou HDMI a je dokonalým společníkem pro tvůrce obsahu, kteří jsou často na cestách.

Snadné dotykové ovládání, přibližování a oddalování obrazu

Užijte si plně dotykové ovládání. Můžete snadno a intuitivně přibližovat a oddalovat záběr pomocí gesta prstů priblížením k sobě nebo rozevřením od sebe.

Intuitivní ovládání a menu

Můžete se dotknout obrazovky nebo fyzických tlačítek a procházet menu a nastavovat funkce. Design tlačítek je jednoduchý a snadno se ovládá. V horní části monitoru jsou 2 tlačítka uživatelských funkcí, můžete je nastavit jako běžně používané funkce. Můžete také nastavit funkci zkratky levé a pravé klávesy přímo ve funkci nastavení menu, které lze nastavit na úpravu podsvícení nebo úpravu hlasitosti, přímo stiskněte "﹤" pro snížení hodnoty; přímo stiskněte "﹥" pro zvýšení hodnoty. Monitor automaticky uloží parametry, které jste předtím nastavili, a při příštím zapnutí zachová původní nastavení. Nemusí se resetovat, což je velmi zjednodušuje práci.

Pohodlná montáž - naklápěcí rameno

Monitor Feelworld F5 Pro je dodáván s naklápěcím ramenem s Cold Shoe. To zajišťuje bezpečný způsob umístění monitoru při zachování nízkého profilu. F5 Pro lze otočit o 360 stupňů pro pohodlné monitorování. Bezpečná a snadná montáž pomocí držáku Cold Shoe nebo 1/4"-20 závitu. Balení obsahuje vlastní Cold Shoe držák pro připojení příslušenství, jako je mikrofon, LED světlo nebo bezdrátový přijímač.

Flexibilní instalace na fotoaparát i stabilizátor

Pro pohodlné sledování různých úhlů

F5 Pro má standardní 1/4" montážní body (nahoře, dole, vpravo, uprostřed vzadu) pro připevnění k fotoaparátům a jiným zařízením. Nejen, že jej můžete nainstalovat na monitor pomocí naklápěcího ramene, ale také jej můžete připevnit na stabilizátor nebo jej bezpečně připevněte k horní části vašeho fotoaparátu jako ultimátní HD hledáček! Pokud jej nainstalujete na spodní část zařízení, můžete také kombinovat funkci převrácení obrazu pro zachování správné orientace obrazovky!

Přenosná sluneční clona, snadná instalace

Monitor F5 Pro je vybaven sluneční clonou, která umožňuje fotografovi více se soustředit na video a vyhnout se interferenci silného světla, což poskytuje lepší vizuální zážitek. Proces instalace je jednoduchý a rychlý, což je velmi vhodné pro natáčení v terénu.

Obsah balení:

  • Monitor Feelworld F5 Pro
  • Kabel micro HDMI
  • Sluneční clona
  • Naklápěcí rameno
  • Kabel USB-C - USB
  • Demontážní klíč

*Poznámka: Baterie není součástí balení.

Additional information

Velikost displeje

5,5"

Dotyková obrazovka

ano

Bateriové držáky

NP-F Mount

Vstup

HDMI, Audio

Výstup

HDMI

Rozlišení

4K

O značce (plugin BRANDS)

Feelworld
Feelworld

Podívali jste se někdy na obrazovku fotoaparátu a přáli jste si, aby byla větší? Těžko poznat, jestli je obraz ostrý nebo ne? Řešením je externí monitor od značky Feelworld!

O značce

Podívali jste se někdy na obrazovku fotoaparátu a přáli jste si, aby byla větší? Těžko poznat, jestli je obraz ostrý nebo ne? Řešením je externí monitor od značky Feelworld! Přejít na stránky výrobce

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.