Filmové objektivy Tokiny v nabídce!


O značce Tokina

Společnost Kenko Tokina byla založena v roce 1950 v Japonsku a vyrábí vysoce kvalitní optické produkty, jako jsou fotografické objektivy, cinema objektivy a filtry. Kenko Tokina má dlouhou historii leštění a finálních úprav skla. V průběhu let společnost vyrobila množství objektivů určených pro běžné i profesionální použití a jejich objektivy získaly řadu ocenění.

Moderní optika s vysokým rozlišením a optickým designem, který poskytuje ostrost odpovídající obrazu vnímanému lidským okem. Světelné objektivy T1.5 s pokrytím snímače daleko za hranicí formátu full frame. Pořizujte snímky s větší kontrolou v náročných světelných podmínkách. Udržujte svůj objekt přesně tam, kde jste jej v záběru umístili díky optickému designu s prakticky nulovým dýcháním. Přesnost a všestrannost připravená pro techniku budoucnosti. Kinematografie je vaše umění, technologie je naše. Výsledek můžete vidět například v produkci Netflixu, jako například ve filmech Rain a Chestnut Man.

Cinema objektivy

Značka Tokina je známá díky svým neuvěřitelně dobrým cinema objektivům pro profesionální filmovou tvorbu a tvorbu obsahu. Tyto špičkové filmové objektivy vám umožňují měnit zaostření na objekty bez viditelného dýchání. Objektivy mají svůj vlastní charakter a umožňují zachytávání záběrů s krásným bokehem a odleskem (lens flare).

Cinema objektivy Tokina se stávají stále populárnější volbou pro profesionální produkci a získali si reputaci díky elegantním a vysoce detailním záběrům. Zkreslení objektivu a chromatická aberace jsou dobře kontrolovány, s minimálním dýcháním při zaostřování, příjemným jemným odleskem a jemným postupným rozostřením od objektu k pozadí. Kameraman tak získá větší tvůrčí svobodu při výběru úhlu pohledu při zachování úplné kontroly nad obrazem.

Vážení zákazníci,

v současné chvíli není možné na našem webu vytvářet nové objednávky z důvodu přesunu webu na novou platformu. Pro objednávky nás můžete kontaktovat pomocí e-mailu info@filmtape.cz nebo na telefonním čísle +420 776 340 230

Děkujeme za pochopení.

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.