0 Kč

Nanlite LED kruhové světlo Halo 18

Bi-Color
CRI 95
TLCI 93
SKU: 12-2025-JSG Categories: , ,

Nanlite LED kruhové světlo Halo 18

Bi-Color
CRI 95
TLCI 93

Stmívatelné dvoubarevné LED kruhové světlo Nanlite Halo 18 s napájením pomocí AC adaptéru. Součástí balení je také držák na telefon a oboustranné make-up zrcátko.

Více o produktu

5 590  4 619,83  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Ideální světlo pro online tvorbu
LED kruhová světla řady Nanlite Halo jsou neuvěřitelně univerzálními světelnými zdroji, které se dokážou přizpůsobit široké škále potřeb a projektů. LED kruhová světla Nanlite Halo jsou vhodná pro osvětlení beauty fotografií, vlogů, živého vysílání nebo konferenčních hovorů, make-up tutoriálů, portrétních fotografií a fotografií malých produktů.

Profesionální nasvícení s reálným tónem barev
Značnou výhodou kruhových světel je i to, že na rozdíl od bodových nebo menších plochých světel poskytují atraktivní měkké světlo bez nevzhledných stínů, díky čemu rovnoměrně nasvítí celý obličej se zajímavými, kruhovými odlesky v očích.

Ať už fotografujete, nanášíte make-up nebo natáčíte videa, mít přesnou barvu světla je rozhodující. Indexy CRI 95 a TLCI 93 vám zajistí reálné podání barev i tónů pleti. Je to hlavní rozdíl a klíčová výhoda proti podobným levnějším světlům.

Studiová kvalita
S kruhovými světly Nanlite Halo můžete rychle dosáhnout nádherných výsledků ve studiové kvalitě bez potřeby přidání filtrů nebo difuzorů.

Kreativní ovládání a nastavení intenzity
Centrálně umístěné ovládací knoflíky přístupné zepředu i zezadu umožňují rychlé nastavení intenzity světla od 0% do 100% a také požadované barvy světla v rozsahu od teplé (2700 K) po studenou (2700 - 6500 K) tak, aby odpovídala jiným světlům, okolním světelným podmínkám nebo aby nabídla jiné kreativní možnosti.

Díky těmto vlastnostem je tedy možné použít kruhové světlo Nanlite Halo 18 třeba na perfektní nalíčení a následné nasvícení online konferenčního hovoru.

Kompaktní rozměry a kvalitní zpracování
Díky průměru 45,6 cm (18") a lehké konstrukci je Halo 18 ideální kruhové světlo pro práci v prostorech i pro častý transport z místa na místo.

Lehké hmotnosti bylo dosaženo díky použitým materiálům. Vysoce kvalitní ABS materiál, který dokáže absorbovat nárazy a je odolný vůči vysoké teplotě, byl doplněn promyšleným systémem ventilace pro dlouhou životnost při náročném používaní světla.

LED světla Halo jsou napájena dodávaným AC adaptérem. Sada zahrnuje řadu příslušenství včetně držáku na mobilní telefon a make-up zrcátka, které lze upevnit přímo do středu kruhového světla.

Díky standardnímu 5/8" závitu může být kruhové světlo Halo 18 upevněno na dodávaný stolní stojan nebo na téměř jakýkoli jiný stativ.

Využití v kosmetice
Na světlech Nanlite Halo je skvělé to, že díky nastavení požadované teploty barvy a také barevného tónu najdou uplatnění i v kosmetice. Pro dokonalý make up je klíčové znát prostředí a světelné podmínky, do kterých bude líčení určeno. Díky možnosti simulace těchto podmínek uvidíte reálny výsledek přímo doma nebo v maskérně.

Oboustrané zrcadlo s 2x zvětšením
Kvalitní zrcadlo je pro každého vizážistu samozřejmostí. To je důvod, proč společnost Nanlite zahrnula do této soupravy oboustranné zrcadlo s dvojnásobným zvětšením, které je ideální pro detailnější práci.

Klíčové vlastnosti

 • Ideální pro fotografování, vlogy, živá vysílání nebo konferenční hovory, make-up tutoriály, portrétní fotografii a fotografie malých produktů
 • Indexy CRI 95 a TLCI 93 zajišťují reálné podání barev i tónů pleti pro profesionální výsledek
 • Využití pro dokonalé líčení v kosmetice
 • Nastavení intenzity světla od 0% do 100%
 • Nastavení požadované barvy světla v rozsahu od teplé (2700 K) po studenou (6500 K)
 • Kompaktní rozměry s bohatým příslušenstvím
 • Upevnění zrcátka nebo telefonu (fotoaparát s doplňkovým adaptéerem)
 • Oboustrané zrcadlo s dvojnásobným zvětšením pro detailnější práci

Obsah balení

 • LED kruhové světlo Nanlite Halo 18
 • Držák na mobilní telefon
 • Make-up zrcátko
 • Přepravní pouzdro
 • AC adaptér
 • Stolní stojan

Produktové video

Additional information

Ovládání jasu

stmívač

Barevná teplota

2700 - 6500 K

CRI

95

Světelný tok

2700

Luminance

487 @ 1 meter

Výkon

48 W

Napájení

AC

Hmotnost

1,55 kg

Světelné spektrum

Bi-Color

DMX

ne

Zabudovaná baterie

ne

O značce (plugin BRANDS)

Nanlite
Nanlite

O značce

Společnost Nanlite vyvíjí inovativní LED světla a příslušenství v rámci širokého a univerzálního sortimentu výrobků pro filmaře a fotografy. V sortimentu výrobků najdete různé typy světelných trubic, kruhových světel, světelných panelů, přenosných LED světel, softboxů a dalšího příslušenství, které obohatí vaši světelnou výbavu.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.