0 Kč

Nanlite LED světlo FS-150

5600 K
180 W
CRI 96

Nanlite LED světlo FS-150

5600 K
180 W
CRI 96

Jednobarevné LED bodové světlo Nanlite FS-150.

Více o produktu

6 190  5 115,70  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Nanlite FS-150 je jednobarevné LED bodové světlo, které je navržené pro maximální výkon při zachování rovnoměrného rozptylu světla.

Nanlite FS-150 využívá velké LED pole a precizně vyrobený reflektor, s kterým nabízí výstup 26.380 Luxů vyváženého denního světla při teplotě 5.600K na 1 metr. Nanlite tímto modelem pokračuje v inovaci technologie filmového i fotografického osvětlení, důsledkem čeho byl model FS-150 vybaven až 206 profesionálně navrženými LED čipy, které produkují ultra jasné, ale rovnoměrné měkké světlo.To vše při zachování vysokých hodnot CRI 96 a TLCI 98, což zajišťuje přesné barevné podání.

Výkonný, rovnoměrný světelný výstup

Jednobarevné LED světlo FS-150 využívá větší LED pole než většina běžných bodových LED světel, aby poskytlo výstup až 26.380 Luxů na 1 metr při použití dodávaného reflektoru. Světlo bude i při použití softboxu svítit rovnoměrněji po celé ploše bez znatelných více či méně osvětlených míst.

Plně integrovaná konstrukce s vysoce efektivním chlazením

Nanlite FS-150 kombinuje řídicí jednotku, napájecí adaptér a tělo světla do jedné kompaktní jednotky. Díky této integrované konstrukci je světlo lehčí a zabere méně místa. Zabudovaný profesionální ventilátor umožňuje LED světlu Nanlite FS-150 pracovat nepřetržitě na plný výkon po dlouhou dobu bez obav z přehřátí.

Ovládání světla

Vyberte si mezi intuitivními ovládacími prvky přímo na těle světla nebo můžete zvolit rychlé a pohodlné nastavení světelného výstupu bezdrátově pomocí zabudované 2.4 GHz Wi-Fi, Bluetooth nebo jednoho ze samostatně prodávaných dálkových ovládačů od Nanlite.

Bajonet Bowens pro připojení modifikátorů světla

Použitím téměř univerzálního bajonetu Bowens a zabudováním držáku pro deštník je Nanlite FS-150 kompatibilní s velkým výběrem modifikátorů světla. Včetně Nanlite fresnelových čoček, softboxů, deštníků a dalšího kompatibilního příslušenství, a to nejen od značky Nanlite.

Praktické světelné efekty

Díky přizpůsobitelným předprogramovaným speciálním efektům dostupným přímo v intuitivním menu umožňuje Nanlite FS-150 napodobit řadu světelných scénářů, dosažení kterých by jinak obnášelo výrazně více práce a námahy. Stisknutím jediného tlačítka můžete simulovat 11 různých praktických světelných efektů: smyčka s kontinuální změnou intenzity světla, blikání, pulsování, bouřka, TV obrazovka, paparazzi blesk, svíčka/oheň, vadná žárovka, ohňostroj, výbuch a efekt svařování.

Aktualizace firmwaru

Díky vestavěnému USB portu můžete sami jednoduše provádět aktualizace firmwaru.

Obsah balení:

  • LED světlo Nanlite FS-150
  • Reflektor
  • Napájecí kabel

Additional information

Ovládání jasu

stmívač

Barevná teplota

5600 K

CRI

96

Luminance

26380 @ 1 meter

Výkon

180 W

Napájení

AC100-240V 50/60Hz

Hmotnost

2,7 kg

Typ bezdrátového přenosu

RF (2.4 GHz), Bluetooth

Světelné spektrum

Daylight

DMX

ne

Zabudovaná baterie

ne

O značce (plugin BRANDS)

Nanlite
Nanlite

O značce

Společnost Nanlite vyvíjí inovativní LED světla a příslušenství v rámci širokého a univerzálního sortimentu výrobků pro filmaře a fotografy. V sortimentu výrobků najdete různé typy světelných trubic, kruhových světel, světelných panelů, přenosných LED světel, softboxů a dalšího příslušenství, které obohatí vaši světelnou výbavu.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.