0 Kč

Nanlite Lantern softbox pro Compac 200/200B

Katalogové číslo: LT-CP200-R Kategorie: ,

Nanlite Lantern softbox pro Compac 200/200B

Skládací lantern softbox pro LED světlo Nanlite Compac 200/200B.

Více o produktu

2 390  1 975,21  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Lantern softbox určený pro LED světla Compac 200/200B je ideální pro osvětlení zhora nebo ke zvýšení úrovně okolního osvětlení.

Softbox se otvírá otočením zápěstí a má široký 270° úhel paprsku. Nyní může vaše LED světlo Compac 200/200B šířit světlo do všech směrů a naplnit studio měkkým, rovnoměrným světlem.

Skládací softboxy se na rozdíl od skládacích reflektorů otvírají a skládají otočením zápěstí. Poté jednoduše zacvakněte magnetické zámky tyčí na své místo pro nastavení a udržení tvaru.

K montáži tohoto skládacího lantern softboxu není nutný žádný bajonet. Místo toho se nasunou přes světlo upevňovací popruhy.

Díky rychlo rozkládací konstrukci, tzv. Rapid-Fold, jsou skládací lantern softboxy Nanlite extrémně kompaktní, když jsou složené, a lze je snadno skladovat a přepravovat v dodávané brašně.

Obsah balení:

  • Skládací lantern softbox pro LED světlo Nanlite Compac 200/200B
  • Přepravní a skladovací brašna

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

Nanlite
Nanlite

O značce

Společnost Nanlite vyvíjí inovativní LED světla a příslušenství v rámci širokého a univerzálního sortimentu výrobků pro filmaře a fotografy. V sortimentu výrobků najdete různé typy světelných trubic, kruhových světel, světelných panelů, přenosných LED světel, softboxů a dalšího příslušenství, které obohatí vaši světelnou výbavu.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.