0 Kč

Rhino 4-osá motorizovaná hlava Arc II

Rhino 4-osá motorizovaná hlava Arc II

Rhino Arc II je kompaktní 4-osá motorizovaná hlava s otáčením, náklonem a zaostřováním, která vám umožní zachytit neskutečné video a časosběrné záběry.

Více o produktu
Produkt se již neprodává

Detailní popis produktu

Vlastnosti

 • Nosnost 7 kg
 • Samostatná funkce umožňuje výměnu fluidní hlavy za ultra plynulý, opakovatelný motorizovaný pohyb
 • Volitelné motorizované ostření se sledováním (Rhino Focus) k zajištění fixace zaostření
 • Volitelný motor slideru (s vysokým točivým momentem a s vysokou rychlostí) k ovládání lineárního pohybu
 • Zachycování časosběru po celý den i noc pomocí aplikace Lightlapse (pouze pro iOS)
 • Vestavěný výstup k napájení digitální zrcadlovky nebo bezzrcadlovky (vyžadována volitelná záložní baterie Rhino Power)
 • Vestavěný přijímač destičky 501 (včetně kompatibilní destičky 501)
 • Displej OLED a dva joysticky k živému ovládání ve všech 4 osách
 • Aplikace pro iOS ke vzdálenému ovládání a další kontrole nad klíčovými snímky
 • Motorizovaná montáž pomocí motoru otáčení

Přizpůsobitelné klíčové snímkování

Původní hlava Rhino Arc byla schopná 2bodového, 2osého pohybu. Rhino Arc II zvládá 5bodový, 4osý pohyb. Pomocí dvou ovládacích joysticků nastavte polohu, posun, náklon a zaostření slideru a klikněte joystickem. Zopakujte to až 5krát a přehrajte opakovatelný pohyb pevnou rychlostí nebo k ovládání rychlosti přehrávání použijte joystick.

Režim přechodu

Slider nepotřebujete vždycky, ale vždycky potřebujete doplňkový záznam. Proto jsme vytvořili režim přechodu. Při spárování se zaostřením Rhino Focus jednoduše pohybujte fotoaparátem a nastavte zaostření. Posuňte jej do místa, kde si myslíte, že se bude otáčet nebo naklánět a nastavte zaostření znovu. S tím, jak se pohybujete, se nyní zaostření pomocí ovládání pohybu joystickem v reálném čase automaticky perfektně přesune. Představte si, kolik ušetříte času tím, že zafixujete ostření na první pokus.

Režim rozhovoru

Profesionální rozhovory jsou pro většinu lidí na volné noze základem. Přidáte-li fotoaparátu pohyb, zvýšíte hodnotu své produkce. Kromě toho je to také skvělý způsob, jak za živá vystoupení inkasovat více. Co se ale stane, když předmět vašeho zájmu změní svou polohu sezení, nebo se přesune mimo oblast zaostření? V režimu rozhovoru můžete slider pracující ve smyčce pozastavit tím, že se dotknete joysticku na hlavě Arc II nebo v aplikaci. A nenápadně přenastavíte záběr a ostření, aniž byste museli nastavovat nový pohyb a riskovali narušení rozhovoru.

Režim Lightlapse

Je frustrující čekat na nastavení časosběru do tmy, nebo mít časosběr useknutý svítáním. Proto jsme vytvořili Lightlapse. Pomocí nové aplikace pro iOS budete schopni snímat ve dne i v noci časosběr svatého grálu – kliknutím tlačítka.

Uživatelské rozhraní a aplikace

Mít skutečné fyzické ovládací prvky je při ovládání pohybu super důležité. Co když vám v telefonu dojde baterie, telefon se nepřipojí nebo se v aplikaci objeví chyba? Profesionální práce vyžaduje extrémní spolehlivost. Z tohoto důvodu vám plné ovládání nastavení hlavy Arc umožňují fyzické ovládací prvky. Ale některé věci jsou v aplikaci jednoduše lepší. Pomocí aplikace Arc (pro iOS) můžete nastavit a přehrávat pohyb pomocí virtuálního joysticku. Můžete vytvořit až 5 klíčových snímků a prodírat se jimi při vzdáleném ovládání v reálném čase.

Rhino Power

Výměna baterií je bolestnou záležitostí. Obzvláště pokud vydrží pouze 45 minut. A to je důvodem, proč můžete fotoaparát nebo monitor napájet přímo z hlavy Rhino Arc. Již žádné výměny baterií uprostřed rozhovoru ani žádné docházení baterií při dlouhých časosběrech.

Výdrž baterie

Napájení až 4 motorů a fotoaparátu vyžaduje hodně energie. Prosto jsme do hlavy Arc II vestavěli masivní 60Wh baterii. Umožňuje až 5 hodin souvislého používání s napájením veškerého vybavení, nebo až 48 hodin při časosběrech. Pokud na nabití spěcháte, baterie se pomocí naší ultra rychlé mezinárodní nabíječky nabije do 2 hodin.

Montážní destička

Mnoho filmařů používá pro práci s videem rychloupínací destičku 501. Do hlavy Arc jsme proto zabudovali přijímač 501. Problém těchto destiček je, jak je k fotoaparátu připevnit. Vyřešili jsme to snadno přístupným montážním nástrojem, který je vestavěn do přijímače. K namontování destičky 501 tak již nemusíte hledat žádné klíče ani mince. Nenápadná zmínka – lze ho použít také jako otvírák na lahve.

Motorizovaná montáž

Nastavování vybavení vyžaduje hodně času. Proto jsme se snažili ho co nejvíc urychlit. Hlava Rhino Arc používá k montáži na Rhino Slider nebo stativ jeden ze svých motorů a k zapadnutí na místo se využívá montážní nástroj.

Technické údaje

 • Rozměry: 17,5 × 10 × 12,5 cm
 • Nosnost: 7 kg
 • Rozsah náklonu: 180° do 3,6 kg, 90° přes 3,6 kg
 • Rozsah otáčení: 360°

Obsah balení

 • Krabice se značkou Rhino
 • Rhino Arc II
 • Ultra rychlá mezinárodní nabíječka
 • Montážní nástroj (vestavěný do hlavy Arc II)

Additional information

Značka

O značce (plugin BRANDS)

Rhino
Rhino

O značce

Společnost Rhino Camera Gear je americký výrobce profesionálního vybavení pro filmaře a tvůrce obsahu. V řadě výrobků společnosti Rhino najdete 4osé ovladače pohybu a slidery pro profesionály. Slidery a ovladače pohybu Rhino jsou dokonalými nástroji pro všechny, kteří chtějí vytvářet úžasná videa a přechody videí pomocí kompaktních bezzrcadlových fotoaparátů, digitálních zrcadlovek nebo videokamer. Slidery jsou kompaktní, snadno se s nimi pracuje a mají několik skvělých funkcí, díky kterým vaše video všechny ohromí!

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.