0 Kč

Samyang objektiv 100mm T3.1 VDSLR ED UMC Macro pro Pentax K

SKU: 8809298884260 Categories: , ,

Samyang objektiv 100mm T3.1 VDSLR ED UMC Macro pro Pentax K

Samyang 100mm T3.1 VDSLR ED UMC Macro je video teleobjektiv s manuálním ostřením určený pro fotoaparáty s full frame snímačem. Maximální poměr zvětšení je 1:1. Tento makro objektiv s živými barvami a jemným ostřením je nejlepší volbou pro detailní snímky květin a hmyzu. Může být také použit jako 100mm teleobjektiv pro krajiny a portréty.

Více o produktu

12 690  10 487,60  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Objektiv Samyang 100mm T3.1 VDSLR ED UMC Macro umožňuje jemnější práci s videem díky vyznačeným "T" hodnotám clony a stupnici vzdálenosti na obou stranách objektivu. Ozubený ostřící kroužek je nainstalovaný pro follow focus systém. Díky plynulým ostřícím kroužkům můžete měnit clonu tiše a hladce.

Samyang 100mm T3.1 VDSLR ED UMC Macro má velmi vysokou světelnost. Objektiv můžete ovládat přesně při fotografování v různých prostředích, včetně relativně tmavých nebo příliš jasných situacích.

Konstrukce tohoto objektivu se skládá z 15 členů ve 12 skupinách a zahrnuje 1 HR člen s vysokým indexem lomu a 1 ED člen s extra nízkým rozptylem světla pro minimalizaci barevných aberací a nepotřebného rozptylu světla s cílem nabídnout nejvyšší možné rozlišení v celém obrazu.

Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) se používá k optimalizaci průniku světla a snížení nežádoucích odlesků a stínů. Díky této optické konstrukci disponuje minimální zaostřovací vzdáleností 30 cm k zachycení subjektů ve velmi blízké vzdálenosti.

9ti lamelová kruhová clona byla navržená tak, aby si udržovala téměř kruhový tvar i v uzavřeném stavu. Tubus objektivu je kompaktní a pevný, protože je vyroben z vysoce pevné hliníkové slitiny. Odnímatelná sluneční clona ve tvaru květiny minimalizuje odlesky a stíny tím, že chrání objektiv před zbytečným světlem.

Objektiv je kompatibilní s 9 bajonety fotoaparátů: Canon EF, Nikon F, Pentax K, Sony A, Canon M, Fujifilm X, Samsung NX, Sony E a MFT.

Hlavní vlastnosti:
Manuální makro objektiv
Vysoká světelnost T3.1
HR a ED člen
Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC)
Odnímatelná sluneční clona
Plynulý clonový kroužek
9ti lamelová kruhová clona
Video objektiv VDSLR II

Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 100 mm
Světelnost: 3.1
Konstrukce objektivu: 15 členů v 12 skupinách
Minimální zaostřovací vzdálenost: 30,7 cm
Délka: 120,6 - 149,4 mm
Hmotnost: 710 - 775 g
Průměr filtru: 67 mm Maximální clonové číslo (T): 32
Kompatibilní bajonety: Sony E, Canon, Canon M, Fuji X, MFT, Nikon, Pentax, Sony A
Vhodný pro žánr: detailní snímky květin a hmyzu, krajiny, portréty
Ohnisko: pevné

O značce (plugin BRANDS)

Samyang
Samyang

O značce

Společnost Samyang byla založena v roce 1972 v Masanu v Jižní Koreji. Společnost Samyang je odhodlána posouvat hranice obrazu a stát se vůdčí společností v oblasti inovací a vývoje objektivů pro digitální zrcadlovky a bezrcadlovky. Nová generace objektivů Samyang pro fotoaparáty umožňuje každému fotografovi a tvůrci videa sdílet jejich jedinečné perspektivy se světem.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.