0 Kč

Samyang objektiv 135mm T2.2 VDSLR ED UMC pro Canon EF

SKU: 8809298883966 Categories: , ,

Samyang objektiv 135mm T2.2 VDSLR ED UMC pro Canon EF

Samyang 135mm T/2.2 VDSLR ED UMC je video teleobjektiv s manuálním ostřením, který je určený pro fotoaparáty s full frame snímačem. Vyjadřuje zářivé barvy a měkkou rozostřenou plochu, což z něj dělá ideální objektiv pro portréty, noční scenérii, divokou přírodu a žurnalistiku.

Více o produktu

13 790  11 396,69  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Objektiv Samyang 135mm T/2.2 VDSLR ED UMC umožňuje jemnější práci s videem díky hodnotám clonového čísla "T", které jsou spolu se stupnicí vzdálenosti vyznačeny na obou stranách objektivu. Mimo jiné je vybaven ozubeným ostřícím kroužkem pro follow focus systém a clonovým kroužkem s plynulou regulací clony, díky kterému můžete měnit světelnost tiše a hladce.

Samyang 135mm T/2.2 VDSLR ED UMC je objektiv s manuálním ostřením a vysokou světelností. Objektiv můžete přesně ovládat při natáčení v různých prostředích, včetně relativně tmavých nebo příliš jasných situací.

Optická konstrukce tohoto objektivu se skládá z 11 členů v 7 skupinách a zahrnuje 1 ED člen s extra nízkým rozptylem světla, který zajišťuje vysoké rozlišení v celém obrazu. Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) byla použita k optimalizaci průniku světla a minimalizaci nežádoucích záblesků a stínů. Díky této optické konstrukci disponuje minimální zaostřovací vzdáleností 0,8 m pro zachycení objektů ve velké blízkosti. Konstrukce plovoucích optických členů zajišťuje co nejvíce možného světla a pomocí minimalizace sférické aberace a zkreslení navíc zvyšuje rozlišení.

Rám objektivu je kompaktní a pevný, protože je vyroben z vysoce pevné hliníkové slitiny, takže kdykoliv můžete vytvářet důvěryhodné snímky. Odnímatelná sluneční clona také minimalizuje nežádoucí záblesky a stíny tím, že chrání objektiv před zbytečným světlem.

K dispozici pro 9 bajonetů fotoaparátů: Canon EF, Canon M, Nikon F, Pentax, Sony A, Sony E, Fujifilm X, Samsung NX a MFT.

Hlavní vlastnosti:
Manuální teleobjektiv
Vysoká světelnost T/2.2
ED člen s extra nízkým rozptylem světla
Odnímatelná sluneční clona
Clonový prstenec s plynulou regulací clony
Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC)
9ti lamelová kruhová clona
Konstrukce plovoucích optických členů
Video objektiv VDSLR II

Technické parametry: Ohnisková vzdálenost: 135 mm
Světelnost: 2.2
Konstrukce objektivu: 11 členů v 7 skupinách
Minimální zaostřovací vzdálenost: 80 cm
Délka: 119,6 - 148,4 mm
Hmotnost : 820 - 885 g
Počet lamel clony: 9
Průměr filtru: 77 mm Maximální clonové číslo (T): 22
Kompatibilní bajonety: Canon EF, Canon M, Nikon F, Pentax, Sony A, Sony E, Fujifilm X, Samsung NX, MFT.
Ohnisko: pevné

O značce (plugin BRANDS)

Samyang
Samyang

O značce

Společnost Samyang byla založena v roce 1972 v Masanu v Jižní Koreji. Společnost Samyang je odhodlána posouvat hranice obrazu a stát se vůdčí společností v oblasti inovací a vývoje objektivů pro digitální zrcadlovky a bezrcadlovky. Nová generace objektivů Samyang pro fotoaparáty umožňuje každému fotografovi a tvůrci videa sdílet jejich jedinečné perspektivy se světem.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.