0 Kč

Samyang objektiv 35mm T1.5 VDSLR AS UMC II Sony E

SKU: 8809298883430 Categories: , ,

Samyang objektiv 35mm T1.5 VDSLR AS UMC II Sony E

Samyang 35mm T/1.5 VDSLR AS UMC II je širokoúhlý objektiv s manuálním ostřením, který je určený pro fotoaparáty s full frame snímačem.

Více o produktu

12 990  10 735,54  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Samyang 35mm T/1.5 VDSLR AS UMC II je pečlivě navržený pro tvorbu profesionálních filmů a videí. S plynulým clonovým kroužkem můžete clonu měnit plynule a potichu. Světelnost můžete změnit hladce a tiše pomocí odnímatelného clonového prstence. Hodnota "T", která řídí skutečné množství světelného přenosu, a stupnice vzdálenosti jsou označeny na obou stranách objektivu pro snadnější a přesnější manipulaci. Objektiv pracuje v manuálním systému clony a vysoká světelnost umožňuje přirozené fotografování za různých světelných podmínek.

Optická konstrukce tohoto objektivu se skládá z 12 členů v 10 skupinách a zahrnuje 2 HR členy s vysokým indexem lomu, které zajišťují kompaktnost objektivu a zvyšují ostrost, a 1 asférický člen (ASP), který minimalizuje barevné aberace pro dosažení vynikající kvality obrazu a vysokého kontrastu od středu obrazu až k rohům i při plně otevřené cloně.

Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) optimalizuje průnik světla a minimalizuje nežádoucí záblesky a stíny. Objektiv Samyang 35mm T/1.5 VDSLR AS UMC II je známý pro svůj krásný a měkký bokeh. Konstrukce plovoucích optických členů byla použita k dosažení co nejmenší zaostřovací vzdálenosti.

Objektiv je dostupný pro 9 bajonetů fotoaparátů: Canon EF, Nikon F, Pentax K, Sony A, Canon M, Fujifilm X, Samsung NX, Sony E a MFT. Dodáván je spolu se sluneční clonou ve tvaru květiny, přední a zadní krytkou a měkkým pouzdrem.

Hlavní vlastnosti:
1 asférický člen (ASP)
2 HR členy s vysokým indexem lomu
Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC)
Hladký a plynulý ostřící prstenec
Video objektiv

Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 35 mm
Světelnost: 1.5
Konstrukce objektivu: 12 členů v 10 skupinách
Minimální zaostřovací vzdálenost: 30 cm
Délka: 109 - 137,8 mm
Hmotnost: 695 - 785 g
Průměr filtru: 77 mm
Maximální clonové číslo (T): 22
Kompatibilní bajonety: Canon EF, Nikon F, Pentax K, Sony A, Canon M, Fujifilm X, Samsung NX, Sony E, MFT
Ohnisko: pevné

O značce (plugin BRANDS)

Samyang
Samyang

O značce

Společnost Samyang byla založena v roce 1972 v Masanu v Jižní Koreji. Společnost Samyang je odhodlána posouvat hranice obrazu a stát se vůdčí společností v oblasti inovací a vývoje objektivů pro digitální zrcadlovky a bezrcadlovky. Nová generace objektivů Samyang pro fotoaparáty umožňuje každému fotografovi a tvůrci videa sdílet jejich jedinečné perspektivy se světem.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.