0 Kč

Samyang objektiv 8mm f/3.5 UMC Fish-Eye CS II pro Pentax K

Samyang objektiv 8mm f/3.5 UMC Fish-Eye CS II pro Pentax K

Objektiv Samyang 8mm f/3.5 UMC Fish-Eye CS II je speciálně navržený pro digitální zrcadlovky s APS-C snímačem, ale může být použit také na full frame fotoaparátech s odstraněnou sluneční clonou z objektivu. Na full frame fotoaparátech poskytuje Samyang 8mm f/3.5 Fish-Eye široké zorné pole, což je ideální pro panoramatické snímky a 3D virtuální prohlídky.

Více o produktu

7 290  6 024,79  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Tento objektiv je vybaven odnímatelnou sluneční clonou (DH). Jinak je stejný (mechanicky i opticky) jako verze bez odnímatelné clony.

Optická konstrukce tohoto objektivu se skládá z 10 členů v 7 skupinách a zahrnuje 1 hybridní asférický člen a nejnovější antireflexní vícevrstvou povrchovou úpravu Multi Coating (MC), která minimalizuje nežádoucí odlesky a stíny.

Objektivy typu "rybí oko" jsou populární pro použití speciálních efektů, kde je žádoucí zkreslení, zakřivení pole, přehnaná perspektiva nebo extrémní hloubka ostrosti. Skupiny, jako jsou skateboardisté, se přiklání k tomuto objektivu pro fotografie a videa, která dokumentují jejich vzrušující okamžiky.

Samyang 8mm f/3.5 Fish-Eye nabízí jednu z nejlepších optik ve své třídě za přijatelnou cenu. Je to speciální objektiv, který je dostupný pro každého fotografa.

Samyang 8mm f/3.5 Fish-Eye je kompatibilní s bajonety fotoaparátů Canon EF a EF-M, Fujifilm X, Olympus / Panasonic 4/3 a Micro 4/3, Pentax K, Samsung NX nebo Sony A a E.

Hlavní vlastnosti:
Objektiv typu "rybí oko"
Povrchová úprava Multi Coating (MC)
Plynulý ostřící kroužek
Hybridní asférický člen (H-ASP)

Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 8 mm
Světelnost: 3.5
Konstrukce objektivu: 10 členů v 7 skupinách
Minimální zaostřovací vzdálenost: 30 cm
Délka: 72,6 - 101,4 mm
Hmotnost : 410 - 515 g
Počet lamel clony: 6
Maximální clonové číslo (f): 22
Kompatibilní bajonety: Canon M, Fuji X, MFT, Canon, Nikon AE, Sony A, Pentax, Sony E Vhodný pro žánr: architektura, interiéry, krajina
Ohnisko: pevné

O značce (plugin BRANDS)

Samyang
Samyang

O značce

Společnost Samyang byla založena v roce 1972 v Masanu v Jižní Koreji. Společnost Samyang je odhodlána posouvat hranice obrazu a stát se vůdčí společností v oblasti inovací a vývoje objektivů pro digitální zrcadlovky a bezrcadlovky. Nová generace objektivů Samyang pro fotoaparáty umožňuje každému fotografovi a tvůrci videa sdílet jejich jedinečné perspektivy se světem.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.