0 Kč

Samyang objektiv XP 10mm F/3.5 pro Nikon F

Katalogové číslo: 8809298885823 Kategorie: , ,

Samyang objektiv XP 10mm F/3.5 pro Nikon F

Samyang XP 10mm F/3.5 se svým extrémním úhlem záběru 130° je jedním z nejširších rektilineárních objektivů pro fotoaparáty s full frame snímačem na světě. A jako součást řady Samyang XP je také držitelem prémiové třídy a to jak v optické konstrukci, tak i v mechanické!

Více o produktu

26 590  21 975,21  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Objektiv je konstruován s hladkým, polomatným exteriérem ze slitiny hliníku, díky čemuž je zároveň robustní i elegantní. Díky vestavěné elektronice a kontaktům pro automatické řízení clony a přenos dat je Samyang XP 10mm F/3.5 kompatibilní se všemi režimy automatické expozice a měření expozice. Podporuje také indikátor zaostření na displeji hledáčku.

Vysoce přesný ostřící kroužek má hladký gumový povlak, který harmonizuje s kovovými kryty a přispívá k nadstandardnímu zážitku.

Pro dosažení minimálního zkreslení a maximální ostrosti v obraze, i při širokých otvorech clony, se optická konstrukce skládá z 18 pečlivě navržených členů umístěných v 11 skupinách. Tato pokročilá optická konstrukce zahrnuje 3 asférické členy, HR člen s vysokým indexem lomu a 3 ED členy s extrémně nízkým rozptylem světla. Objektiv Samyang XP 10 mm f/3.5 je schopen přizpůsobit rozlišení 50 Mpx snímačům stejně dobře jako nahrávání 8K videí.

Pokročilá technologie povrchové úpravy Ultra Multi Coating (UMC) působí proti nežádoucím zábleskům a stínům a zajišťuje, aby snímky měly vždy dobrý kontrast a přirozenou reprodukci barev.

Hlavní vlastnosti:
10mm rektilineární ultra širokoúhlý objektiv pro full frame
Vysoce kvalitní konstrukce s hladkým kovovým tubusem a elegantním designem
Velmi pokročilá optika s několika asférickými členy, HR a ED členy
Výjimečná ostrost a rozlišení
Podporuje automatické režimy expozice a indikátor zaostřování

Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 10 mm
Světelnost: 3.5
Konstrukce objektivu: 18 členů v 11 skupinách
Minimální zaostřovací vzdálenost: 26 cm
Délka: 98,1 mm
Hmotnost: 731 g
Počet lamel clony: 7
Maximální clonové číslo (T): 22
Kompatibilní bajonety: Canon EF
Ohnisko: pevné

O značce (plugin BRANDS)

Samyang
Samyang

O značce

Společnost Samyang byla založena v roce 1972 v Masanu v Jižní Koreji. Společnost Samyang je odhodlána posouvat hranice obrazu a stát se vůdčí společností v oblasti inovací a vývoje objektivů pro digitální zrcadlovky a bezrcadlovky. Nová generace objektivů Samyang pro fotoaparáty umožňuje každému fotografovi a tvůrci videa sdílet jejich jedinečné perspektivy se světem.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.