0 Kč

Saramonic bezdrátový mikrofon Blink 500 Pro B3 (TX+RX Di) Lightning

Výdrž až 8 hodin
Snadné použití
Dosah až 100 metrů

Saramonic bezdrátový mikrofon Blink 500 Pro B3 (TX+RX Di) Lightning

Výdrž až 8 hodin
Snadné použití
Dosah až 100 metrů

Blink 500 Pro B3 (TX+RX Di) je bezdrátový mikrofonní systém s jedním vysílačem a jedním přijímačem s konektorem Lightning.

Více o produktu

4 890  4 041,32  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Blink 500 Pro B3 je další generací nesmírně úspěšného systému Blink 500. Kombinuje snadné použití a špičkovou flexibilitu původního systému s aktualizovaným designem, OLED displeji, delší výdrží baterie, rozšířeným dosahem, zvýšenou kvalitou zvuku a působivým seznamem nových profesionálních funkcí, které jej odlišují od původního systému Blink 500 a dalšími konkurenčními produkty. Jeho použití je stále velice snadné. Stačí jej doslova jen připojit a začít nahrávat.

Blink 500 Pro B3 je neuvěřitelně kompaktní a lehký bezdrátový mikrofonní systém, který poskytuje profesionální zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě. Byl vyroben pro mobilní telefony iPhone a tablety iPad od značky Apple.

Dodávaný vysílač je dostatečně malý na to, aby se připnul přímo na límec košile a dodávaný přijímač RX Di s Lightning konektorem je tak lehký a malý, že jej můžete snadno použít na ručních gimbalech.

Blink 500 B3 umožňuje to nejjednoduší použití bezdrátových mikrofonů se zařízeními Apple a poskytuje profesionální zvuk v balení, které je neuvěřitelně kompaktní a lehké.

Bezkonkurenční výkon a dosah v kombinaci s jednoduchým použitím

Blink 500 Pro B3 posouvá výkon a dosah na vyšší úroveň. Díky rozšířenému dosahu až 100 metrů a prodloužené výdrži baterie až 8 hodin mají nyní uživatelé svobodu pro delší a rozsáhlejší záběry bez obav z vybití, protože s tímto systémem mohou nahrávat na jedno nabití celý den.

Nabíjecí ochranné pouzdro

Dodávané nabíjecí pouzdro poskytuje zásadní ochranu pro skladování a přepravu, ale také poskytuje dobíjecí interní baterii, která vám umožní nabíjet systém kdekoli. Ideální pro tvůrce obsahu, kteří jsou stále na cestách. Můžete jej dokonce spárovat s USB powerbankou pro dálkové nabíjení při natáčení v terénu.

A konečně, s revolučním párováním pomocí jednoho doteku, které je zabudované do nabíjecího pouzdra, můžete snadno synchronizovat vysílač a přijímač, aniž byste museli procházet menu, prohledávat kanály nebo dokonce vyjímat zařízení z pouzdra.

Mikrofonní i linkový vstup

Jako další jedinečná a úžasná funkce vysílače TX vám také umožňuje bezdrátový přenos signálu na mikrofonní a linkové úrovni a po připojení mikrofonů jim poskytuje napájení. Díky tomu je systém neuvěřitelně všestranný a umožňuje jej připojit k prakticky jakémukoli zdroji zvuku.

Můžete použít dodávaný klopový mikrofon Saramonic SR-M1 nebo zapojit mini shotgun mikrofon, náhlavní mikrofon (headset) nebo klopový mikrofon vyšší třídy. Bude fungovat téměř jakýkoli 3.5mm mikrofon se standardním TRS konektorem. Nastavitelné zesílení (gain) mikrofonu vám pokaždé umožní dosáhnout perfektních úrovní zvuku.

Přepněte vysílač TX na linkovou úroveň a připojte ho k mixéru, hudebnímu přehrávači nebo jakémukoli zařízení s výstupem na linkové úrovni, který chcete bezdrátově vysílat do přijímače.

Drobný, ale výkonný vysílač TX

Vysílač TX je velice kompaktní a lehký, přesto poskytuje vysoce kvalitní profesionální zvuk. Je vybaven vestavěným všesměrovým mikrofonem s působivou citlivostí -39 dB. Poskytuje vám dynamickou, křišťálově čistou kvalitu zvuku na vysílači, který můžete snadno připnout na košili, límec nebo zasunout do kapsy. Přesto je dostatečně univerzální na to, abyste jej mohli postavit na stůl nebo pódium.

Vysílače TX fungují také jako tradiční bodypack vysílače s dodávaným profesionálním všesměrovým klopovým mikrofonem Saramonic SR-M1, který poskytuje ještě vizuálně diskrétnější řešení. Mohou být také použity v ruce, samostatně nebo s volitelným ručním držákem mikrofonu Saramonic Blink 500 Pro HM (prodává se samostatně).

3.5mm konektor pro sluchátka vám umožní monitorovat zvuk v reálném čase, i v případě, že vašemu zařízení chybí výstup na sluchátka. Přijímač RX je vybaven velmi žádaným volitelným nastavením výstupu Mono/Stereo, což vám dává možnost nahrávat zvuk z každého mikrofonu do samostatných kanálů.

Hlavní vlastnosti:

 • Přijímač pro zařízení iOS s konektorem Lightning
 • Přenosné nabíjecí pouzdro pro vysílač a přijímač
 • Výjimečný zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě
 • Ideální pro tvorbu videí, vlogy, ENG kamery a mnoho dalšího
 • Rychlé spárování pomocí pouzdra
 • Součástí dodávky je vestavěný mikrofon ve vysílači a další klopový mikrofon Saramonic SR-M1
 • Vysoce kontrastní OLED displej na vysílači
 • Přepínatelný linkový a mikrofonní vstup
 • K dispozici je monitorování zvuku v reálném čase pomocí 3.5mm vstupu pro sluchátka

Obsah balení:

 • 1x Přijímač RX Di s konektorem Lightning
 • 1x Vysílač TX
 • 1x Nabíjecí pouzdro
 • 1x Brašna na zip
 • 1× Pozlacený nabíjecí kabel USB-C na USB-A (30.5 cm)
 • 1× Pozlacený nabíjecí kabel micro USB na USB-A (30.5 cm)
 • 1× Všesměrový klopový mikrofon Saramonic SR-M1
 • 1× Aligátorový klip pro klopový mikrofon
 • 1x Pěnová ochrana pro klopový mikrofon

Produktové video

Additional information

Propojení

Lightning

Frekvenční odezva

50Hz~18KHz

Maximální úroveň vstupu

-39 dB

Maximální úroveň výstupu

120 dB

Citlivost

39dB

O značce (plugin BRANDS)

O značce

Saramonic vyvíjí profesionální a snadno ovladatelná zvuková zařízení pro DSLR zrcadlovky, bezzrcadlovky, videokamery a chytré telefony. Zvuk určuje hranici mezi dobrým a vynikajícím videem. V nabízeném sortimentu najdete široký výběr výrobků v prémiové kvalitě jako jsou zvukové adaptéry, mixéry, mikrofony, přenosné rekordéry a další zařízení pro každého, od začátečníků po profesionální filmaře a tvůrce obsahu.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.