0 Kč

Seetec režisérský monitor ATEM156 15,6"

4K rozlišení
HDMI
Velikost 15,6"

Seetec režisérský monitor ATEM156 15,6"

4K rozlišení
HDMI
Velikost 15,6"

15,6“ režisérský monitor pro live streaming se 4 HDMI vstupy.

Více o produktu

14 990  12 388,43  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Profesionální monitorovací funkce

Seetec Atem156 má nastavené profesionální monitorovací funkce podle aktuálních potřeb pro přednatáčenou a post produkci za účelem zlepšení efektivity natáčení. Protože je vybaven 4K HDMI vstupy, podporuje funkce pro čtyřnásobný, dvojnásobný i jednotkový formát náhledu a díky jim získáte dokonalý multipřístrojový monitoring kdekoliv!

Obsahuje funkce na kontrolu zaostření, jako Peaking Focus, False Color a Pixel to Pixel pro zajištění ostrého obrazu. Dále je vybaven funkcemi seřízení obrazu jako Center Marker, Safety Marker a Grid Marker, aby nedošlo během živého vysílání ke střihu obrazovky a byl zajištěn odpovídající prostor pro ostatní funkce během živé produkce. Kromě toho také obsahuje další užitečné funkce jako Image Zoom, Check Field, Image Freeze, Color Temperature Adjustment apod.

15,6” LCD, Full HD 1920x1080

Seetec Atem156 je vybaven 15,6“ IPS LCD panelem. Samotný IPS LCD panel má rozlišení 1920 x 1080 s kontrastním poměrem 800:1 a LED podsvícením s jasem 250cd/m² pro přesnou reprodukci videa. Kombinuje širokoúhlý náhled v úhlu 170° v horizontálním a vertikálním směru. Snadné prohlížení je zajištěno redukcí barevných změn v náhledovém úhlu.

True Color . Profesionální kalibrace barev

Používá profesionální barevnou normu Rec.709

Seetec využívá profesionální barevný standard Rec.709 HD a používá technologii kalibrace barev, s profesionální kalibrací přístroje z výroby lze efektivně nakalibrovat monitor a snadno dosáhnout přesné reprodukce barev bez barevného zkreslení a zobrazit skutečný obraz při natáčení videa.

Přesná reprodukce barev

Monitor Seetec podporuje standardy ITU a standardně konzistentní barevný prostor normy HD video Rec.709, pokročilou technologii zpracování obrazu, takže obraz je jasně prezentován, barva je mimořádně přirozená, čímž je zajištěna přesná reprodukce barev a reprodukován fyzický charakter záběru, což uživatelům umožňuje přesné vyhodnocení kvality různých vstupních video signálů.

Snadné ovládání tlačítek

Když jste při natáčení v plné práci, potřebujete k tomu mít snadné ovládání zařízení a monitor Atem156 splní vaše požadavky. Je vybaven jednoduchým ovládacím panelem, který vám usnadní práci během natáčení. Díky 4 samostatným HDMI tlačítkům můžete rychle přepínat zdroje HDMI signálů; se 4 klávesovými zkratkami (F1 ~ F4) si můžete nastavit funkce klávesových zkratek a rychle si je potom spustit.

4 X 4K HDMI vstupy a výstupy

Můžete připojit až 4 fotoaparáty, kamery, herní konzole nebo počítače!

Atem156 4 X 4K HDMI vstupy a výstupy, na které je možné připojit až 4 fotoaparáty, kamery, herní konzole, počítače a další zařízení. A zároveň umí přesmyčkovat 4 HDMI výstupní signály na ostatní zařízení jako je Atem Mini nebo Atem Mini Pro. To je velmi užitečné pro studiové a multikamerové natáčení.

Realizujte Atem Mini Multiview Monitoring

Když váš přepínač nemá funkci pro více náhledů jako Atem Mini, tak potřebujete Atem156. Při natáčení větších živých produkcí s více kamerami, můžete připojit nejdříve kameru nebo fotoaparát k monitoru Atem156, zkontrolovat natáčený obraz každého přístroje na monitoru Atem156 a potom vysílat, takže není důvod si dělat starosti s obsahem vysílání. Pomoc s náhledem obrazu a eliminace stavu kanálu „slepého střihu“.

Multiview

Čtyřnásobný náhled/duální náhled

Když tvoříte živý program z více kamer nebo fotoaparátů, je velmi důležité mít možnost náhledu na více zdrojů videa najednou. Atem156 je vybaven 4K HDMI vstupy, podporuje funkce pro čtyřnásobný, dvojnásobný i jednotkový formát náhledu a díky jim získáte dokonalý multipřístrojový monitoring kdekoliv!

Flexibilní napájení

Zadní strana Atem156 je opatřena napájecím vstupem 12V DC, V držákem s deskou pro baterii. Vstup 12V DC můžete připojit ke stejnosměrnému zdroji nebo můžete nasadit dobíjecí baterie na V držák a realizovat mobilní aplikace. Pro natáčení v exteriérech můžete použít externí baterii a připojit standardní střídavý zdroj napájení, pokud zařízení používáte v postprodukční místnosti nebo ve stanu.

Připevněte k podpěře fotoaparátu nebo zavěste kdekoliv

Na konzoli ve tvaru U jsou 3 montážní body. Standardizované montážní body se snadno upevňují a jsou kompatibilní s rigy a vybavením třetích stran. Díky otvorům 1/4“ můžete monitor zavěsit nebo upevnit na stojan fotoaparátu a používat jako monitor pro celý tým. Nebo ho můžete ustavit na stůl a používat jako stolní monitor.

VESA montážní body

Vestavěné montážní body VESA slouží k tomu, že ATEM156 nemusíte jako mnoho ostatního hardware vsazovat do rámů či stojanů, pokud potřebujete umístit vysílací monitor do kójí, na zdi nebo vlastně kamkoliv!

Hliníkový rám

Rám ATEM156 je vyroben z vysoce odolného a odlehčeného hliníku určeného pro letecký průmysl, hmotnost zařízení ATEM156 je pouhých 1,57 kg (bez konzole) a přitom má má tento kov vysokou odolnost a trvanlivost a je vhodný pro vysoce intenzivní produkce, jako je mobilní natáčení, živé vysílání nebo natáčení v exteriérech.

Monitor pro vysílání živé produkce

Atem156 je cenově dostupné řešení pro tvorbu neuvěřitelných programů přímo z živě natáčených událostí! Je velmi vhodný pro vysílací studia, živé natáčení sportu, koncertů, přednášek a seminářů, eSportovních a herních soutěží, vysílání přes internet a další obrazovou produkci. Dokáže naplnit vaše požadavky na interiérové a exteriérové multikamerové natáčení.

Obsah balení:

  • Monitor ATEM156
  • Napájecí adaptér 3A DC
  • Bateriová deska V-Mount
  • Držák ve tvaru U
  • Kabel mini/micro HDMI na HDMI

Additional information

Úhlopříčka displeje

15,6"

Dotyková obrazovka

Ne

Bateriové držáky

V-mount

Vstup

Výstup

Rozlišení

O značce (plugin BRANDS)

Seetec
Seetec

Značka Seetec vyvíjí profesionální monitory pro vysílání a streaming, které zvyšují efektivitu natáčení. Během krátké doby se prostředí pro vysílání radikálně změnilo. Streaming se ze záležitosti pro několik úzce specializovaných společností změnil v nezbytnou součást činností i pro menší produkční společnosti, které mají díky novým technologiím opravdu hodně co nabídnout. V dnešní době je streaming kompaktní, dostupný a přístupný pro všechny.

O značce

Značka Seetec vyvíjí profesionální monitory pro vysílání a streaming, které zvyšují efektivitu natáčení. Během krátké doby se prostředí pro vysílání radikálně změnilo. Streaming se ze záležitosti pro několik úzce specializovaných společností změnil v nezbytnou součást činností i pro menší produkční společnosti, které mají díky novým technologiím opravdu hodně co nabídnout. V dnešní době je streaming kompaktní, dostupný a přístupný pro všechny.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.