0 Kč

Shape držák monitoru VESA na C-Stand nebo Baby Pin

Shape držák monitoru VESA na C-Stand nebo Baby Pin

Secure your Sony, SmallHD 4K, or Atomos NEON and SUMO Pro monitors onto a C-stand with this Push-Button VESA Monitor Mount to C-Stand or Baby Pin from Shape.

Více o produktu

10 690  8 834,71  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Compatible with most monitors in the 13 to 24" range that have 100 x 100mm or 75 x 75mm VESA mount threads, this sturdy mount has a 360° rotation pan adjustment and a -30 to 90° rotation tilt adjustment with push-button tilt angle and a friction locking knob that secures and locks your monitor at the desired position. Designed using CNC machined aluminum, the mount's ratchet knob allows you to secure it onto a 5/8" baby pin or C-stand. A safety pin ensures safe removal from the C-stand.

Additional information

Značka

O značce (plugin BRANDS)

O značce

Společnost SHAPE byla založená v roce 2007. Je globální značkou se silnou reputací pro dokonalost, inovace, design a řemeslné zpracování. Mylène Girard a Charles Vallières pracovali ve filmovém průmyslu více než 15 let, než zahájili vlastní podnikání. Mylène pracovala jako asistentka kameramana a Charles vedl umělecká oddělení pro stavbu scén a speciální efekty pro různá filmová studia.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.