0 Kč

Sony Full-Frame kamera FX6 (pouze tělo)

Výstup do RAW
Oblíbený S-Log3
Vestavěný ND filtr
Katalogové číslo: ILMEFX6VDI.EU Kategorie: , ,

Sony Full-Frame kamera FX6 (pouze tělo)

Výstup do RAW
Oblíbený S-Log3
Vestavěný ND filtr

Uvnitř těla připraveného na okamžité snímání ihned po uchopení, je FX6 vybavena citlivým Full-Frame snímačem, který nabízí výkon a umožní rozvinout kreativitu.

Více o produktu
Cena obsahuje pouze tělo!

160 990  133 049,59  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Pomocí rozšířené citlivosti ISO zachytíte vše
Působivý rozšířený rozsah citlivosti ISO až do hodnoty 409600 umožňuje pořizovat použitelný obraz v téměř úplné tmě. Snímač typu Full-Frame ve spojení s inovativním soustředěním světla zajišťuje neomezené možnosti snímání.

Efekt bokeh nabízený snímačem typu Full-Frame
Vytvářejte nádherné záběry v rozlišení 4K díky kreativní svobodě poskytované snímačem typu Full-Frame. Zachyťte každý detail scény pomocí malé hloubky ostrosti a ohromujícího efektu bokeh, který dodá záběrům skutečně filmový vzhled.

Reprodukce barev ve filmové kvalitě pomocí stylu S-Cinetone™
Model FX6 používá jako výchozí styl S-Cinetone Colour vyvinutý pro osvědčenou kameru Sony FX9, který je přesně vyladěn tak, aby splňoval požadavky dnešních tvůrců obsahu ohledně bohatých barev a přirozených tónů pleti. Produkuje svěží a živý obraz přímo z kamery bez gradace, přičemž zachovává dostatek prostoru pro postprodukci.

Velké pixely zajišťují vysokou citlivost a nízký šum
Snímač obrazu​CMOS Exmor R™ typu Full-Frame s rozlišením 10,2 MP a zpětným osvětlením nabízí schopnost soustředění světla. Vysoké rychlosti čtení a dynamický rozsah 15 a více kroků poskytují kvalitu obrazu s vysokou citlivostí a sníženým šumem.

Výkonný obrazový procesor BIONZ XRTM
Obrazový procesor BIONZ XR dokáže díky mimořádnému výkonu udržet krok s vysokorychlostním čtením snímače. Jeho architektura připravená na budoucí vývoj poskytuje rychleji kvalitní obraz a velmi výrazně zlepšuje schopnost reakce rozhraní kamery.

Působivý dynamický rozsah pro neomezené možnosti vyjádření
Při základní citlivosti ISO 800 nabízí kamera FX6 optimální dynamický rozsah pro dobře osvětlené interiéry a venkovní dokumentární snímání. Zvýšená citlivost ISO 12800 je určena pro náročné záběry pořizované při nedostatečném osvětlení, ráno nebo večer. Kamera FX6 nabízí výjimečný dynamický rozsah 15 a více kroků, který v mnoha podmínkách dokonce přesahuje schopnost vnímání lidského oka, čímž poskytuje nevídanou tvůrčí svobodu, pokud jde o gradaci barev a postprodukci.

Rychlé a přesné hybridní automatické ostření
Automatické ostření s fázovou detekci na snímači pro sledování objektu v téměř celém záběru (ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině s 627 body pokrývá přibližně 89 % plochy obrazu). Hybridní systém automatického ostření poskytuje zaostření i při snímání s malými hloubkami ostrosti a při vysokých snímkových frekvencích 120p v rozlišení 4K (QFHD).

AF v reálném čase a rozpoznání obličeje Face Detection
AF na oči v reálném čase a rozpoznání obličeje Face Detection zajišťují dosažení přesného zaostření pro situace, při kterých je nezbytné přesné zaostření. Zpracování v reálném čase dokáže zajistit přesné zaostření na oči, i když se objekty dívají dolů nebo nahoru pod strmými úhly, což uživateli umožňuje soustředit se na kompozici skvělého záběru.

Výkonná kontrola ostření pro kameramany, kteří pracují sami
Díky možnosti výběru z více než 7 úrovní rychlosti automatického ostření a z více než 5 úrovní citlivosti automatického ostření na můžete lépe vyjádřit své záměry při přepínání mezi objekty nebo například při změně zaostření v průběhu snímání záběru.

Výběr objektu pro automatické ostření kroužkem objektivu
Když je zapnutá funkce AF Assist, otáčení ostřicím kroužkem způsobí přepnutí z automatického ostření na ruční, takže lze rychle vybrat jiný objekt. Činnost automatického ostření se obnoví, jakmile uživatel přestane otáčet ostřicím kroužkem objektivu.

Oblast/pozice automatického ostření
Pro automatické ostření můžete nastavit cílovou oblast Flexible Spot, Zone nebo Wide a rychle změnit její polohu během snímání pouhým dotknutím se monitoru LCD.

4K s rychlostí 120 sn./s a zaostřením každého snímku
Záběry s vysokou snímkovou frekvencí mohou proměnit všední akci ve vizuální zážitek plný elegantního pohybu. Kamera FX6 zachytí až 120 snímků za sekundu (sn./s) v rozlišení 4K (QFHD). Režimy zpomaleného a zrychleného záznamu (S&Q) vám poskytnou plnou kontrolu nad snímkovou frekvencí pořizovaného záznamu v rozsahu od 1 do 120 sn./s, čímž vám umožní přesně zachytit příběh pohybu, nebo také nádherný, až 5x mimořádně zpomalený záznam (s výstupem 24 sn./s).

Výhody objektivů Sony pro natáčení videa
Zjistěte, jaké čtyři jedinečné výhody získáte při natáčení videí pomocí objektivů Sony s bajonetem E. Kombinace fotoaparátů a objektivů Sony pozvedne proces natáčení na novou úroveň.

Vestavěný elektronický variabilní ND filtr
Kamera FX6 je vybavena jedinečným vestavěným elektronickým filtrem s proměnnou neutrální hustotou (ND) od společnosti Sony. Na rozdíl od konvenčních optických ND filtrů lze elektronický ND filtr kamery FX6 ovládat lineárně v rozsahu od 1/4 ND do 1/128 ND nebo nastavit do automatického režimu. Jedná se o ideální řešení pro proměnlivá prostředí, ve kterých poté není nutné měnit filtry při změně světelných podmínek nebo k zachování hloubky ostrosti.

Produktové video

Další informace

Bajonet

Typ snímače

35 mm jednočipový snímač obrazu CMOS typu Full-Frame

Citlivost

ISO 800/12800 (režim Cine EI, zdroj světla D55)

Pixely

přibližně 12,9 megapixelu (celkem), přibližně 10,2 megapixelu (efektivních)

Vestavěné optické filtry

lineární variabilní ND filtr (1/4 ND až 1/128 ND) s možností vypnutí

Rychlost závěrky

64F až 1/8000 s

O značce (plugin BRANDS)

O značce

Společnost Sony je dobře známá jako lídr v oblasti zábavního, zvukového, fotografického a kamerového vybavení. Produktová řada Sony zahrnuje televizory, herní systémy, mobilní telefony, audio zařízení, fotoaparáty, kamery a další.

Ke stažení

Manuál (CZ)
Stáhnout

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.