ARRI Alexa 35 je tady!


Nová éra začíná!

ARRI once again raises the bar for digital cinema capture with the ALEXA 35, a Super35-format camera boasting a new 4:3 4.6K sensor that delivers 2.5 of additional dynamic range, improved performance in low light, and a richer, more accurate color reproduction. This ALEXA 35Body & ARRI PL Mount Set combines the ALEXA 35 camera with a Cine License, an LBUS PL mount, a B-mount battery plate, and a BUD-1 Utility Dovetail. Compact and easy to operate, the ALEXA 35 offers MFX/ARRIRAW and MFX/Apple ProRes capture to 1 or 2TB Codex drives with resolutions up to 4.6K and frame rates up to 120p.

Odolné baterie

Baterie Bebob jsou navrženy tak, aby byly odolné a vydržely pád z 1,5 m. Pokud by se měly případně poškodit, modulární koncepce umožňuje výměnu jakékoli mechanické části.

Vyměnitelné články

Baterie Bebob nejsou jednorázové, ale odolné baterie. Pokud po letech používání kapacita nestačí, lze baterie u našeho výrobce obnovit. 

Twist D-Tap

Pouze baterie Bebob poskytují jedinečný Bebob Twist-D-Tap. Tato voděodolná zásuvka umožňuje připojit konektor D-Tap k baterii s volným výběrem kabelu, který se táhne zleva nebo zprava.

CINE V-Mount

Díky samostatně vyvinutému rozhraní V-Mount CINE a odpovídající desce kamery CINE-VMM-HL, můžete z baterie odebírat nepřetržitý proud 20 A, aniž byste poškodili kontakty nebo články.

Vážení zákazníci,

v současné chvíli není možné na našem webu vytvářet nové objednávky z důvodu přesunu webu na novou platformu. Pro objednávky nás můžete kontaktovat pomocí e-mailu info@filmtape.cz nebo na telefonním čísle +420 776 340 230

Děkujeme za pochopení.

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.