0 Kč

Vaxis adaptér Shoe

Vaxis adaptér Shoe

Snadné používání: Držák umožňuje náklon a zajištění monitoru v jakékoli poloze bez použití nástrojů. Stupeň utažení lze regulovat nastavením šroubu na jednotlivých stranách.

Více o produktu

939  776,03  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

  • Závitový otvor 1/4”: Spodní část je vybavena závitovým otvorem 1/4”–20 pro připevnění dalšího příslušenství v případě potřeby.
  • Adaptér je kompatibilní se zařízením Vaxis ATOM 500, bezdrátovým monitorem 058, bezdrátovým monitorem 072 a monitory a bezdrátovými zařízeními pro přenos videa a zvuku mnoha dalších značek.

Additional information

Značka

O značce (plugin BRANDS)

Vaxis
Vaxis

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích.

O značce

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích. Přejít na stránky výrobce

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.