0 Kč

Vaxis anténa Arry

Vaxis anténa Arry

Vaxis Array Antenna je dokonalé řešení, jak si poradit s bezdrátovým rušením v přeplněném prostředí. Při připojení k zařízení Vaxis 1000+ nebo 1200 poskytuje anténa extrémně robustní směrový signál, který zajistí, že bude přijat bez přerušení.

Více o produktu

24 890  20 570,25  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

K dispozici je 5 portů panelových antén s vysokým ziskem namísto předchozích 5 kusů vlajkových antén, které v rámci stejného standardu testování vylepšují komunikační vzdálenost z 800 m na 1 km. Výrazně se tím také snížilo rušení z pozadí. Model Array lze použít k přenosu na dlouhou vzdálenost nebo pro více jednotek.

Nejdůležitější vlastnosti:

  • Panelová anténa MIMO 5,1–5,8 GHz
  • Vylepšený přenos bezdrátového videa
  • 5× anténa se ziskem 16 dBi (800 m, max. dostupný dosah až 1 km: zepředu 90°)
  • Centralizovaný signál a snížení rušení, dostupný úhel
  • 5 portů: 3 vertikální porty, 2 porty ±45°

Additional information

Značka

O značce (plugin BRANDS)

Vaxis
Vaxis

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích.

O značce

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích. Přejít na stránky výrobce

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.