0 Kč

Vaxis anténa Blade

Vaxis anténa Blade

Lopatková anténa pro vysílač a přijímač Vaxis Storm od společnosti Vaxis je náhradou za původní antény, které se dodávají se systémy řady Vaxis Storm.

Více o produktu

769  635,54  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Lopatková anténa pro vysílač a přijímač Vaxis Storm od společnosti Vaxis je náhradou za původní antény, které se dodávají se systémy řady Vaxis Storm. Lopatková anténa je vyrobena z plastu a mědi a podporuje frekvence v rozsahu 5,1 až 5,8 GHz a má závitový konektor-zásuvku RP-SMA. Lze ji používat s jednotkami Vaxis Storm stejně jako se systémy jiných výrobců, které využívají pásmo 5,1 až 5,8 GHz. Model nahrazuje jednu anténu.

  • Podpora frekvencí 5,1 až 5,8 GHz
  • Pro zařízení řady Vaxis Storm a systémy jiných výrobců
  • Závitový konektor-zásuvka RP-SMA

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

Vaxis
Vaxis

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích.

O značce

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích. Přejít na stránky výrobce

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.