0 Kč

Vaxis bezdrátový přenos Storm 3000 RX (V-mount)

Katalogové číslo: VS19-3000-R01 Kategorie: ,

Vaxis bezdrátový přenos Storm 3000 RX (V-mount)

Přijímejte pomocí tohoto přijímače Vaxis Storm 3000 signály z vysílače Storm 3000.

Více o produktu

99 990  82 636,36  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Přijímejte signály z vysílače Storm 3000 pomocí tohoto přijímače Vaxis Storm 3000, který je o 40 % menší než předchozí verze a může přijímat signály ze vzdálenosti až 305 m, a to dokonce i ve složitém RF prostředí. Tento přijímač V-Mount umožňuje přidat ke stávající sadě vysílače/přijímače Storm 3000 druhý přijímač.

Vychutnejte si profesionální režim systému pro přenos, který se blíží latenci 0 ms, díky čemuž je vhodný pro použití v živých přenosech a zprávách stejně jako pro filmování příběhů a dokumentů. Kryt antény pomáhá chránit nejčastěji poškozovanou část bezdrátových systémů a slouží k prodloužení životnosti jednotlivých antén.

  • Spolupráce s vysílačem Storm 3000
  • Integrovaný bateriový rozvaděč V-Mount

Obsah balení

  • Přijímač Vaxis Storm 3000 (V-Mount)
  • Napájecí kabel
  • 5× lopatková anténa

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

Vaxis
Vaxis

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích.

O značce

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích. Přejít na stránky výrobce

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.