0 Kč

Vaxis kabel SDI - 1m

Vaxis kabel SDI - 1m

Tento kabel SDI s pravoúhlými konektory BNC na BNC od společnosti Vaxis slouží k propojení vysílačů nebo přijímačů ATOM 500 s videozařízeními SDI.

Více o produktu

1 190  983,47  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Tento kabel SDI s pravoúhlými konektory BNC na BNC od společnosti Vaxis slouží k propojení vysílačů nebo přijímačů ATOM 500 s videozařízeními SDI. Díky pravoúhlým konektorům BNC na obou koncích je integrace s rigem snadná a umožňuje připojení vybavení s minimální fyzickou námahou. Délka kabelu je 91,5 cm.

  • Kabel SDI pro vysílače nebo přijímače ATOM 500
  • Konektory BNC na obou koncích
  • Pravoúhlé konektory
  • Délka kabelu 91,5 cm

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

Vaxis
Vaxis

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích.

O značce

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích. Přejít na stránky výrobce

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.