0 Kč

Vaxis napájecí adaptér

Vaxis napájecí adaptér

Napájejte bezdrátový vysílač nebo přijímač řady Storm síťovým napájením pomocí tohoto napájecího adaptéru od společnosti Vaxis. Napájecí adaptér umožňuje pohodlné napájení videovysílačů nebo přijímačů řady Storm přímo ze zdroje střídavého napájení.

Více o produktu

1 590  1 314,05  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Napájejte bezdrátový vysílač nebo přijímač řady Storm síťovým napájením pomocí tohoto napájecího adaptéru od společnosti Vaxis. Napájecí adaptér umožňuje pohodlné napájení videovysílačů nebo přijímačů řady Storm přímo ze zdroje střídavého napájení. Je vybaven vstupem napájení 100 až 240 V AC pro používání po celém světě a připojuje se k vysílači nebo přijímači, pro které poskytuje výstup 12 V DC, 3 A prostřednictvím dvoupinového konektoru typu LEMO.

Kompatibilita
Všechny vysílače a přijímače řady Vaxis Storm, jako jsou modely 1000, 2000 a 3000 se 2pinovým vstupem napájení typu LEMO

  • Napájení přijímačů nebo vysílačů Vaxis Storm ze sítě
  • Nástěnný vstup napájení 100 až 240 V AC
  • 2pinový konektor typu LEMO
  • Výstup do zařízení 12 V DC, 3 A

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

Vaxis
Vaxis

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích.

O značce

Vaxis je globální poskytovatel zařízení pro bezdrátový přenos videa. Díky výzkumu a vývoji a výrobním technologiím, které jsou světovou špičkou, si výrobky Vaxis získaly vysoké uznání profesionálů a široce se využívají v mezinárodních filmech, reklamách, dokumentech a jiných velkých produkcích. Přejít na stránky výrobce

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.