0 Kč

Zeiss objektiv Distagon T* 35 mm F/1.4 Zm pro Leica M (stříbrný)

SKU: 4047865200530 Categories: , ,

Zeiss objektiv Distagon T* 35 mm F/1.4 Zm pro Leica M (stříbrný)

Toto je nejrychlejší objektiv v øadì ZM.

Více o produktu

54 590  45 115,70  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

 A díky svým kompaktním rozmìrùm a pøenosu pøirozeného obrazu se tento objektiv perfektnì hodí pro zachycení vzácných životních chvil - a pak je v celé jejich slávì reprodukovat.

Pokud jste nadšencem klasické dálkomìrové fotografie, pak si zamilujete Distagon® T*® 1,4/35 ZM. Bez jakýchkoliv kompromisù v kvalitì obrazu, tento objektiv také vyniká vysokou rychlostí a univerzálním zorným úhlem. Ve slabì osvìtlených místnostech nebo za soumraku tento špièkový objektiv funguje brilantnì, a to pøi plném otevøení na clonovém èísle f/1.4. A díky svému dokonale vyrovnanému zornému poli nabízí zcela rovnomìrnou ostrost a kontrast po celé ploše a do všech rohù. K tomu pøidejte manuální zaostøení dokonalé pro vyzdvižení jemných rysù vašich objektù a máte objektiv, který každému vašemu obrázku dodá jedineèný osobní nádech.

Vybavte svùj dálkomìrný fotoaparát kompaktním objektivem Distagon T* 1,4/35 ZM -- a zachyte ty nejkrásnìjší chvíle v celé jejich fascinující nádheøe. Sluneèní clona se prodává samostatnì.

O značce (plugin BRANDS)

Zeiss
Zeiss

O značce

Zeiss je jedna z nejznámějších značek objektivů pro fotoaparáty, která je uznávaná po celém světě díky vysoce kvalitním výrobkům za použití nejmodernějších špičkových technologií. Od devadesátých let minulého století Zeiss navrhuje objektivy pro fotografy a filmaře s cílem je inspirovat každý den v kteroukoliv dobu, a opětovně posouvat limity a zkoušet nové věci. V sortimentu společnosti Zeiss najdete objektivy pro bezzrcadlovky, fotoaparáty SLR a videokamery.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.