Zeiss objektiv LWZ.3 21-100mm T2.9-3.9 pro PL

Katalogové číslo: 4047865902991 Kategorie: , ,

Zeiss objektiv LWZ.3 21-100mm T2.9-3.9 pro PL

Když pøepnete z pohybu na emoce.

Více o produktu

339 990  280 983,47  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Nový zoom objektiv ZEISS Lightweight Zoom LWZ.3 21-100 mm/T2.9-3.9 T* (ZEISS LWZ.3) vám nabízí perfektní obrazový výkon v jakékoliv pøedstavitelné situaci poøizování zábìru.

** Lehké a kompaktní provedení**
Zoom objektiv ZEISS LWZ.3 je robustní, spolehlivý a na svou tøídu lehký jako pírko, a zároveò vám poskytne jedineèný výkon.

Inovativní a sofistikovaný design objektivu vyústil v senzaènì lehký objektiv, ale s vynikajícím optickým výkonem, na jaký jste zvyklí od objektivù ZEISS. Vaše snímky ohromí ostrostí obrazu, záøivými barvami a vysokým kontrastem. Krásnì formovaná svìtla mimo zaostøení, roztomilý bokeh a zaostøení pøinášejí žádoucí kinematografický vzhled a vjem scenérie. Posun zaostøení pøi pøiblížení a oddálení, bìžný zejména u objektivù se zoomem pro statické fotografie, není pro ZEISS LWZ.3 žádný problém.

Na stále používané sadì jistì oceníte ergonomii objektivu ZEISS LWZ.3. v kinematografickém stylu. Robustní kryt odolný proti støíkající vodì vám poskytne dostatek svobody i v nepøíznivých podmínkách fotografování
ZEISS LWZ.3 je vybaven výmìnným systémem mountù s jednoduchou obsluhou. Umožní vám plynule pøecházet z typicky filmaøského PL-mountu na ètyøi jiné (Canon EF, Nikon F, Sony E, MFT) *. Opravdu skvìlá funkce, která slibuje flexibilní budoucí investici do dnešního rychle se rozvíjejícího trhu s fotoaparáty.

O značce (plugin BRANDS)

Zeiss
Zeiss

O značce

Zeiss je jedna z nejznámějších značek objektivů pro fotoaparáty, která je uznávaná po celém světě díky vysoce kvalitním výrobkům za použití nejmodernějších špičkových technologií. Od devadesátých let minulého století Zeiss navrhuje objektivy pro fotografy a filmaře s cílem je inspirovat každý den v kteroukoliv dobu, a opětovně posouvat limity a zkoušet nové věci. V sortimentu společnosti Zeiss najdete objektivy pro bezzrcadlovky, fotoaparáty SLR a videokamery.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.