Zeiss objektiv Milvus 15mm F/2.8 pro Canon EF (ZE)

Katalogové číslo: 4047865401401 Kategorie: , ,

Zeiss objektiv Milvus 15mm F/2.8 pro Canon EF (ZE)

Tento super širokoúhlý objektiv se zorným polem 110°umožòuje všem fotografùm zámìrnou kompozici s využitím extrémních perspektiv. 

Více o produktu

73 790  60 983,47  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

 Objektiv má jedineèný zobrazovací výkon -- dokonce i s otevøenou clonou -- díky korekci barevných aberací. Barevné pruhy a zkreslení jsou minimální. A toto vše je možné díky designu objektivu ZEISS Distagon® s 15 optickými èleny ve 12 skupinách, vèetnì dvou asférických èoèek, speciálnímu sklu s èásteènou anomální disperzí a provedení s plovoucími prvky.

Snímatelná clona objektivu a 95 mm závit pro filtr také èiní z tohoto objektivu ideální nástroj pro speciální aplikace s doplòkovými zasouvacími držáky filtrù.

Nový Zeiss Milvus také umožòuje uživateli tvorbu vysoce kvalitních filmových zábìrù s pøíjemným kinematografickým bokehem.

Díky extrémnì vysokému kontrastnímu podání obrazu splòují objektivy nejmodernìjší video standardy 6K a vyšší a mají jednotné barevné charakteristiky.

Všechny objektivy ZEISS Milvus jsou vybaveny zaostøovacím kroužkem s velkým úhlem natáèení umožòujícím pøesné zaostøení a jsou vyrobeny z pøíjemné pryže umožòující dobré uchopení pøi ostøení.

Funkce De-Click na objektivech s mountem ZF.2, umožòuje filmaøùm nastavení clony jemným a variabilním zpùsobem, tak aby mohli pracovat profesionálnì i v mìnících se svìtelných podmínkách.

Objektivy ZEISS Milvus mají robustní celokovový tubus zaruèující dlouhou a spolehlivou životnost. Objektivy jsou navíc vybaveny ochranou proti prachu a postøíkáním vodou.

Robustní kovové stínítko objektivu je integrální souèástí celkového designu produktu a dodává se se všemi objektivy ZEISS Milvus.

Øada objektivù ZEISS Milvus (s výjimkou 100 mm Macro) je také kompatibilní s koleèky ZEISS Lens Gears, pøinášející filmaøùm další pøidanou hodnotu.

O značce (plugin BRANDS)

Zeiss
Zeiss

O značce

Zeiss je jedna z nejznámějších značek objektivů pro fotoaparáty, která je uznávaná po celém světě díky vysoce kvalitním výrobkům za použití nejmodernějších špičkových technologií. Od devadesátých let minulého století Zeiss navrhuje objektivy pro fotografy a filmaře s cílem je inspirovat každý den v kteroukoliv dobu, a opětovně posouvat limity a zkoušet nové věci. V sortimentu společnosti Zeiss najdete objektivy pro bezzrcadlovky, fotoaparáty SLR a videokamery.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.