0 Kč

Zhiyun stabilizátor Crane M2S Combo

Kompaktní provedení
Silnější motory
Rychlé nabíjení

Zhiyun stabilizátor Crane M2S Combo

Kompaktní provedení
Silnější motory
Rychlé nabíjení

Tvorba obsahu je dnes především o flexibilitě, přenositelnosti a hledání unikátního vzhledu. Nový stabilizátor Crane M2S od přední světové značky Zhiyun ztělesňuje přesně tyto atributy.

Více o produktu

11 090  9 165,29  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Ať už natáčíte smartfonem Reels, lyžujete s akční kamerou nebo natáčíte bezzrcadlovkou video na YouTube, nový Zhiyun Crane M2S je stabilizátor přesně pro vás.

 • Super lehké tělo (549 g)
 • Kompaktní provedení
 • Silnější motory a prodloužené osy
 • Ultra jasné světlo zabudované do stabilizátoru
 • K dispozici jsou různé režimy natáčení: Pan Follow, Follow, Lock, POV, Vortex, Go atd.
 • Technologie Zhiyuns Quick Release 4.0
 • Podporuje rychlé nabíjení USB PD
 • Může napájet kompatibilní kameru přes USB-C

S hmotností pouhých 549 g je Crane M2S vysoce přenosný, stejně jako stabilizátor pro smartphone, ale má kapacitu pojmout i bezzrcadlovky, jako je Sony A7SIII, s kompaktními pevnými objektivy. Ve srovnání se standardní sérií Crane M2, tento nový stabilizátor má super lehké tělo v kombinaci se silnějšími motory a prodlouženými osami. Díky tomu je nezbytností pro filmaře a tvůrce obsahu na cestách.

Další novou funkcí je ultra jasné světlo zabudované do stabilizátoru. Pomocí technologie zesilovače lumenů dokáže produkovat jas až přes 1 000 lumenů na ploše 2,8 m², což je ideální pro zachycení objektů přímo v záběru. Světlo má barevnou teplotu 5500K a hodnotu CRI 90+. Světlo lze nastavit na pět úrovní a je dodáváno se čtyřmi barevnými filtry. Tyto filtry uživateli poskytují větší kreativní potenciál a kontrolu.

Crane M2S je vybaven nejnovější technologií rychlého uvolnění, která se dříve používala pouze u jeho vlajkových stabilizátorů. Design rychlého uvolnění ve tvaru V poskytuje lepší efektivitu práce, zatímco duální bezpečnostní zámky zajišťují, že zařízení zůstane připojeno vždy, když to potřebujete.

Kompaktní a flexibilní design s intuitivním ovládáním umožňuje velmi snadnou manipulaci se stabilizátorem v každé situaci. 0,66“ displej nabízí zobrazení aktuálního stavu v reálném čase a provozní parametry fotoaparátu i stabilizátoru.

M2S podporuje rychlé USB PD nabíjení až 12W prostřednictvím konektoru USB-C; plného nabití lze dosáhnout za pouhých 100 minut, což umožňuje Crane M2S fungovat až 10 hodin (v závislosti na nastavení).

Podporované fotoaparáty lze připojit přímo pomocí kabelu USB-C a aktivovat přímé ovládání závěrky, zároveň dodávat až 5V/1A napájení přímo do fotoaparátu, čímž se prodlužuje životnost baterie.

Obsah balení:

 • Stabilizátor Crane M2S
 • Mini stativ
 • Světelné filtry
 • Držák na smartphone
 • Přepravní brašna
 • Nabíjecí kabel fotoaparátu USB-C - Micro USB
 • Nabíjecí kabel fotoaparátu USB-C - USB-C
 • Kabel USB-C - USB

Produktové video

Additional information

Nosnost (kg)

0,9

Určeno pro

kamery a fotoaparáty, mobilní telefony

Maximální výdrž

10,5 h

Maximální teplota

50 °C

Minimální teplota

-10 °C

Pan Angle Range

360°

Roll Angle Range

320°

Tilt Angle Range

320°

Hmotnost

549 g

O značce (plugin BRANDS)

Zhiyun
Zhiyun

Zhiyun přinesla revoluci do natáčení filmů svými inovativními gimbaly a stabilizátory pro mobilní telefony, akční fotoaparáty a videokamery. Posuňte svoji video produkci na novou úroveň s profesionální jemností a snadným ovládáním.

O značce

Zhiyun přinesla revoluci do natáčení filmů svými inovativními gimbaly a stabilizátory pro mobilní telefony, akční fotoaparáty a videokamery. Posuňte svoji video produkci na novou úroveň s profesionální jemností a snadným ovládáním. Přejít na stránky výrobce

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.