0 Kč

ARRI Clamp adaptér pro LMB 4x5 - 134 mm

ARRI Clamp adaptér pro LMB 4x5 - 134 mm

This ARRI LMB 4x5 Clamp Adapter attaches to your LMB 4x5 matte box and allows you to clamp the matte box to compatible lenses.

Více o produktu

5 290  4 371,90  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

The adapter has a split clamp design, so it fits on your lens without requiring support rods. This clamp works with the Alura Studio Zoom 18 to 180mm, Alura Studio Zoom 45 to 250mm, and Fujinon Premier zoom lenses. In addition to the LMB 4x5, the clamp works with the LMB-5, LMB-15, and LMB-25.

Additional information

Značka

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.