0 Kč

ARRI prodloužení rukojeti - 160 mm

Katalogové číslo: K2.0012911 Kategorie: , ,

ARRI prodloužení rukojeti - 160 mm

The black, 6.3" tubular ARRI Handgrip Extension fits between an ARRI Master Grip or handgrip, and your camera or rig base.

Více o produktu

9 890  8 173,55  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Use the extension to position the grip comfortably based on your rig configuration. This rosette-based extension is constructed from stainless steel, and is the middle length of three available versions.

The Handgrip Extension's notched rosette design ensures a stable fit, fastening with an integrated, winged screw.

Features

Compatible with ARRI standard rosettes
Extends handgrip 6.3"
Constructed of stainless steel

Další informace

Značka

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.