0 Kč

Hollyland bezdrátový Intercom systém Solidcom C1 (6 headsetů)

dosah až 350 metrů
výdrž až 10 hodin
vyměnitelné baterie

Hollyland bezdrátový Intercom systém Solidcom C1 (6 headsetů)

dosah až 350 metrů
výdrž až 10 hodin
vyměnitelné baterie

Solidcom C1 využívající technologii DECT 6.0 je prvním bezdrátovým a samostatným komunikačním řešením společnosti Hollyland s výjimečnou čistotou zvuku.

Více o produktu

46 190  38 173,55  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

1 000 FT plně duplexní bezdrátový Intercom náhlavní systém
Plně duplexní bezdrátový Intercom systém Solidcom C1, využívající pokročilou technologii DECT 6.0 je prvním skutečně bezdrátovým a samostatným komunikačním řešením společnosti Hollyland s výjimečnou čistotou zvuku. Systém pracuje v pásmu 1,9 Ghz, poskytuje spolehlivý přenosový dosah až do rádiusu 350 m (LOS).

Tok přirozené konverzace bez jakékoliv námahy
Ovládání bez použití rukou maximalizuje produktivitu týmu.
Každá náhlavní souprava je navržena se schématem diverzity dvou antén. Toto schéma posiluje schopnost proti rušení a zaručuje zabezpečenou a stálou týmovou komunikaci ve složitých prostředích.

Dokonalá bezdrátová samostatná náhlavní souprava představuje ideální komunikační řešení
Bez pásku nebo stanice základny nabízí vysoce přenosný a hands-free koordinační zážitek pro produkční týmy v médiích nebo jakýkoli tým, hledající neblokovanou hlasovou komunikaci v reálném čase v sociálně vzdálených pracovních scénářích.

Připraveno okamžitě k snadnému použití
Náhlavní soupravy se automaticky připojí ihned po vybalení z krabice. Nastartujte svůj den stylově.

Pohodlné nošení po celý den
Každý jednotlivý headset váží pouze 168 g, je lehčí než iPhone12 a nabízí pohodlné nošení po dlouhé hodiny. Headset je vyroben z materiálů PC-ABS, zaručují vynikající flexibilitu a odolnost.

Vyměnitelné náušníky
Pěny na uši a polštářky přes ucho jsou k dispozici pro různé preference nošení. Snadná výměna a bezplatné sdílení.

Dobíjecí a vyměnitelná baterie pro prodlouženou pracovní dobu
Každá náhlavní Intercom souprava je dodávána s náhradní lithiovou baterií pro pohodlnou výměnu v terénu a tím udržuje systémy v provozu s minimálními prostoji. Baterie lze dobíjet externě, pomocí speciální multiportové nabíječky. Každé plné nabití trvá pouze 2,5 hodiny, což podporuje až 10 hodin provozu vzdálené náhlavní soupravy a 5 až 6 hodin provozu hlavní náhlavní soupravy - v závislosti na počtu připojených vzdálených náhlavních souprav.

Širokopásmová čistá kvalita zvuku pro přesnou koordinaci
Díky podpoře širokopásmové frekvenční odezvy od 150 Hz do 7 kHz a špičkovému výkonu AEC (Acoustic Echo Cancellation) zajišťují Intercom náhlavní soupravy Solidcom C1 autentickou a čistou kvalitu zvuku pro efektivní týmovou práci. Systém je vybaven směrovým mikrofonem, který přesně zachycuje hlas odesílající osoby a zároveň minimalizuje nežádoucí hluk, poskytuje konverzaci bez námahy i v hlučném prostředí.

Zůstaňte ve spojení v zóně pokrytí až 1000 stop
Transceiver, zabudovaný do hlavní náhlavní soupravy Solidcom C1, vytváří spolehlivou bezdrátovou komunikaci až do vzdálenosti 1000 stop. Váš tým tak může zůstat ve spojení a volně se pohybovat v rámci velkých událostí, natáčení nebo hromadného provozu. Základna Solidcom C1 HUB poskytuje stejné pokrytí škály.

Vylepšená stabilita a zabezpečení s DECT 6.0
Solidcom C1, postavený na výkonné platformě DECT 6.0, může zabránit lidem mimo systém slyšet vaši konverzaci pomocí použité šifrovací technologie; poskytuje vynikající stabilitu přenosu se zdvojnásobenou uživatelskou kapacitou na komunikačním kanálu.

Odemkněte další funkce s nasazením HUB do praxe (k dispozici jako příslušenství)
Pokračujte v hovoru také na cestách s AB Grouping
Základna HUB udrží tým v spojení také na cestách, je napájena bateriemi, nabízí přenosový dosah 350 m a dva komunikační kanály pro tým.

Několik způsobů nabíjení základny HUB
Základna Solidcom C1 HUB má tři pozice, umožňující vícenásobné napájení baterií ze dvou baterií NP-F a/nebo jedné baterie s držákem V-Mount nebo G-Mount (podle vašeho výběru balení).
*Poznámka: *Balení Solidcom C1 neobsahuje baterie pro HUB základnu.

Kaskádové připojení až 3 systémů
Základna Solidcom C1 HUB se může propojit až se 3 systémy - prostřednictvím IP sítě, 2-drátového nebo 4-drátového audio vstupně-výstupního rozhraní, čímž vyhovuje také složitějším reálným provozním požadavkům.

"ANNOUNCE/OZNÁMENÍ" pro urgentní situace
Stanice HUB je navržena s jednotlačítkovou funkcí „ANNOUNCE /OZNÁMENÍ“. Aktivací této funkce systém ztlumí všechny náhlavní soupravy, což celé posádce umožní slyšet přímé pokyny nebo příkazy ze základny HUB v případě nouze.

Funkce UAC
Stanici Hub lze připojit k počítači nebo PC pro online setkání nebo živé vysílání. Funkce sledování stavu hovoru vyjde brzy v příští edici.

Obsah balení

 • 1 × Hlavní sluchátka (s červeným štítkem)
 • 5 × Dálková náhlavní souprava (s modrým štítkem)
 • 1 × Nabíjecí pouzdro
 • 6 × Kožený polštářek přes ucho
 • 12 × baterie
 • 6 × Polštářek mikrofonu
 • 1 × DC adaptér
 • 6 × Pěnový polštářek na uši
 • 1 × Kabel USB Typ-A do Typ-C
 • 1 × Úložné pouzdro
 • 1 × Rychlý průvodce
 • 1 × Záruční list

Produktové video

Additional information

Dosah

až 350 metrů

Frekvenční pásmo

1,9 GHz

O značce (plugin BRANDS)

Hollyland
Hollyland

O značce

Společnost Hollyland Technology je přední výrobce řešení pro bezdrátové přenosy, video a zvuk. Díky trvalé investici více jak 25% svých příjmů do vývoje nových projektů se společnost Hollyland rychle stala jednou z nejvíce konkurenceschopných značek v oboru. Jejich výrobky charakterizuje spolehlivost, stabilita a pevná konstrukce. Nezáleží na tom, jestli zahajujete podnikání nebo již pracujete ve velkém studiu či produkční společnosti. Hollyland má řešení pro přenos videa, které je dostupné i přístupné pro všechny.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.