0 Kč

Nanlite LED trubice PavoTube II 60X - sada 2 trubic

Katalogové číslo: 15-2023-2KIT Kategorie: , , ,

Nanlite LED trubice PavoTube II 60X - sada 2 trubic

Model PavoTube II 60X je vybaven nejmodernější technologií míchání barev RGBWW a 2700K až 12000K ultra širokým rozsahem barevných teplot s úpravou G/M. Zajistí, aby vám již neunikl žádný přesný okamžik osvětlení kreativní inspirace.

Více o produktu

62 290  51 479,34  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Inspirace pomocí Pixel ovládání
PavoTube II X, který pomáhá tvůrcům prozkoumat více možností a vytvořit přirozeně plovoucí scénu, přidává ovládání pixelů k praktickým efektům. Různé praktické simulační efekty přidávají další možnosti vaší kreativitě. Každý efekt pixelu lze libovolně definovat a transformovat, jeho rychlost, sytost a dálkově ovládat, aby byl přesný a vytvářel tak nádherné efekty.

Více připojení/Inteligentní ovládání/Stimulace nekonečného potenciálu
PavoTube II 60X nabízí zbrusu nové rozhraní v designu lehkého těla a podporuje kabelové DMX/RDM pro stabilnější ovládání a bezdrátové ovládání přes Bluetooth a 2,4 GHz pomocí aplikace Nanlink APP.

Vestavěná baterie
Tvorba nádherných snímků kdykoli a kdekoli. PavoTube II 60X má vestavěnou baterii, díky které nemusíte používat kabely. Kamkoli jdete, osvětlení se rozsvítí. 60X má dobu běhu od 133 minut při 100% po 29 hodin při 1%. Doba nabíjení je cca 5,5 hodiny.

Standardní držáky 1/4-20
Na zadní straně a na obou koncích PavoTube II X jsou celkem tři 1/4-20 úchyty. S rozmanitou, ale běžnou a přizpůsobenou řadou příslušenství, které splňuje různé požadavky a aplikace při fotografování!

Součást balení:

  • PavoTube II 60x × 2
  • Napájecí adaptér × 2
  • Napájecí kabel 3M × 2
  • Gumový popruh x 2
  • Klip × 4
  • Šroub × 4
  • Uživatelská příručka × 1

O značce (plugin BRANDS)

Nanlite
Nanlite

O značce

Společnost Nanlite vyvíjí inovativní LED světla a příslušenství v rámci širokého a univerzálního sortimentu výrobků pro filmaře a fotografy. V sortimentu výrobků najdete různé typy světelných trubic, kruhových světel, světelných panelů, přenosných LED světel, softboxů a dalšího příslušenství, které obohatí vaši světelnou výbavu.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.