0 Kč

Nanlite parabolický softbox 90 cm (Easy Up)

Pro Forza 60/60B
Měkký výstup
Easy Up
SKU: SB-PR-90-Q Categories: , ,

Nanlite parabolický softbox 90 cm (Easy Up)

Pro Forza 60/60B
Měkký výstup
Easy Up

Parabolický softbox 90cm se systémem Easy Up pro snadné složení. Ideální pro portréty, komerční fotografii, videografii a rozhovory.

Více o produktu

5 690  4 702,48  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Ideální pro portréty, komerční fotografii, videografii a rozhovory. Nanlite parabolický softbox 90cm má univerzální bajonet typu Bowens, což znamená, že lze tento softbox použít s jakýmkoli světlem se standardním Bowens držákem, včetně řady NanLite Forza a FS. Tento softbox lze také použít se světly Forza 60/60B při použití adaptéru na Bowens držák, který prodává se samostatně.

Nabízí koncentrovaný, měkký výstup s přesnějšími a kontrastnějšími okraji, které vašemu objektu dodají rozměr, mnoho detailů a přirozeně vypadající jiskry v očích. Kromě toho parabolický tvar softboxu značně eliminuje přeliv světla po stranách, což vylepšuje možnost kontroly směru světla. Stříbrný vnitřek softboxu maximalizuje výkon vašeho světelného zdroje.

Je ideální pro osvětlení velkých ploch na dálku. Použité materiály jsou odolné vůči vysokým teplotám a jsou vysoce reflexní, navržené pro použití s trvalými světly.

Tento softbox byl navržen se systémem Easy Up, který zajišťuje rychlé a snadné nastavení a složení. Struktura softboxu je opevněna 16 odolnými opěrnými tyčemi, které vyžadují pouze otočení a zatažení, aby byly zajištěny na svém místě.

K dispozici je také textilní voština pro ještě lepší a přesnější ovládání směru světla a samotného osvětlení. Voština není součástí balení, prodává se samostatně.

Produktové video

O značce (plugin BRANDS)

Nanlite
Nanlite

O značce

Společnost Nanlite vyvíjí inovativní LED světla a příslušenství v rámci širokého a univerzálního sortimentu výrobků pro filmaře a fotografy. V sortimentu výrobků najdete různé typy světelných trubic, kruhových světel, světelných panelů, přenosných LED světel, softboxů a dalšího příslušenství, které obohatí vaši světelnou výbavu.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.